Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lehetne bevezetni egy...

Nem lehetne bevezetni egy "Első rendszám nélkül" adót?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá?

Vannak olyan emberek akiknek pl. nincs is hely kialakítva az első lökhárítón, vagy éppenséggel úgy lett megtervezve az eleje, hogy rendszám nélkül képzelték el, és így szép. Kapnának egy matricát a szélvédőre, ami jelzi, hogy nekik nem kell első rendszámot hordaniuk (ablakban a matrica és hátul ugyanúgy kötelező).



2017. febr. 22. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ilyen autókra jellemzően B vagy D típusú rendszámot raknak.

A B típus a kis méretű, motorokra szerelt változat.

A D típus pedig matrica.

2017. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Donald J. Trump ***** válasza:
70%
Nem, rakják csak fel az Alfások is a rendszámot - had lássa mindenki más, hogy az olaszok még mindig nincsenek tisztában vele, hogy minden országban kötelező a rendszámtábla használata.
2017. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

A 2. Válaszhoz annyit tennék hozzá, hogy nagyjából az USA államainak felében nem kötelező az első, amennyire én tudom. Innen az ötlet.

2017. febr. 22. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az USA-ból hoztam be a kocsit, de alapból volt raja mindkét rendszám, és most is magyar.
2017. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jellemző probléma nálunk....
2017. febr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az USA-ban sem egységes a szabályzás minden államban, van ahol két rendszám kell van ahol egy. Na de a kérdésre a válasz az az hogy kifizetik azt a gazdagok. Merthogy az első rendszám nem megléte "csak" szabálysértés. Max 15000 Ft-ra vághatja meg a rendőr ha "elkapja" a delikvenst. Na most egy évben max 2-3x fordul(hat) elő ilyen az meg ugye 45000 Ft. Mi ez az összeg egy Ferrari tulajának? Naponta többet tankol el...
2017. febr. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És hogy azonosítod elölről akkor? Vagy te is azok közé tartozol aki gyorsan akar hajtani de fosik a trafitól?
2017. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mondjatok már olyan autót, amire nem lehet tenni első rendszámot. Ferrarikra is lehet! Meg azokra az autókra is lehet, amelyek az USA-ban közlekednek első rendszám nélkül.
2017. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ide hova teszel és milyen rendszámot?


[link]

2017. febr. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2017. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!