Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Játszós autóval földes úton...

Játszós autóval földes úton csapatásnak lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
Haverommal igencsak tervezgetjük hogy veszünk felesbe egy leharcolt papír nélküli autót. Egy Swiftre gondoltunk mert abból akad jópár, de most nem ez a lényeg. Megbüntethetnek-e amiért mi egy papír nélküli autóval földesen (akár gyorsan is) csapatjuk. A falu környéki földesen lenne a mulatozás, csak nem biztos tetszene az itt lakóknak a zaj. Fel tudnának valamiért jelenteni emiatt? Mikkel jár az ilyen?

2018. febr. 4. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesz jogsi! :D
2018. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2018. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 szerintem is ilyenel tök jo lenne csapatni
2018. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szétesne az autó (elég egy gyökér, vagy mélyebb gödör és túlterhelődik a felfüggesztés), és ezt tapasztalatból mondom - én telektakarítással foglalkozom, zártkertes földutas részen.


Elég őrült vagyok, de nem csinálnám meg a helyetekben papíros autó nélkül - közlekedésbiztonság veszélyeztetéstől kezdve, ha esetleg baleset van...


De amúgy ha papíros az autó, nyugodtan lehet nyomni, akkor tuti nem büntetnek meg - szántók közti, vagy erdei földúton kresz szabályt nehéz megszegni...

2018. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!