Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » NISSAN Juke fényszóró magasság...

NISSAN Juke fényszóró magasságállító kapcsoló le lett húzva. Visszadugva miért nem működik?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: NISSAN Juke 2016os kiadásban le kellett kötni a fényszóró magasságállító kapcsolót (LED fény rácsatlakozás miatt) és mikor visszadugtam rá a steckert, az autó nem kezelte ezt a kapcsolót. Nem világított többet és a magasságállítás sem lehetséges a továbbiakban.

Amit csináltam vele már: lezártam az autót, lekötöttem az akkut 10 percre, vártunk zárt állapotban, hátha valamiféle tiltást végzett az autó ezen kezelőszerv kiiktatásával, de nem adta vissza rá az áramot. Semmi nem történik. Nincs zárlat, minden biztosítékot kimértem a motortérben és az utastéri 2 biztosítéktáblában is, de semmi.


Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a probléma? Ötletek? Köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 5. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontos volt rátenni az utólagos LED-et a Juke-ra?
2018. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onnan szerettem volna megtáplálni a lábtér LED fényt, de a blankolás erejéig húztam csak le a steckert, majd vissza.... utólag már kár volt. Nem az enyém az autó, csak én szereltem be a lábtérfényt... Átkötöttem a szivargyújtó vezetékére, csak idegesítő, hogy nem működik most, amit lehúztam :(
2018. febr. 5. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A kábel màsik végét kihúzhattad, rosszul raktad össze, valami zárlatot okoz vagy leföldeli. Lehet kiment a biztosíték mert ahogy dugdostad valahol túl nagy elektronyisság gyült össze.

Vagy csak szimplán akkusaru le áll fel orat fel(renaultnál müködött mikor ossze vissza allitotta a xenonját)

Vagy pedig probald beindult allapotban felkapcsolt lampakkal

2018. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már minden lehetséges dolgot kipróbáltam, se zárlat, se kihúzódás, semmi. Ez szerintem valamiféle tiltás lesz, amit fel kéne oldani valahogy.
2018. febr. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!