Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány kilómétert megy el egy...

Hány kilómétert megy el egy kettőstömegű lendkerék Audi a4 1.9tdi (110le) -ben?

Figyelt kérdés

Audi a4 1.9tdi, 110le,avg motorkód,1999 évjárat 300ezer km.

Most vettem a kocsimat nem rég. Tudtommal 200ezret bírnak ezek a lendkerekek, reménykedem benne, hogy cserélve volt már. Chipelve lesz,emiatt ha a végét járja kuplung hamarabb cserés lesz és félek, hogy vele kuka lesz a lendkerék is. A kettőstömegű lendkerék kiváltó szettről vélemény?



2018. febr. 8. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100-600 ezer km között.
2018. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol mennyit megy el? Városban? Pályán? Ahogy az első is írta 100-600ezer között bármennyi lehet.


Nem érdemes kiváltani (meg hosszmotornál nincs is ha jól tudom).

2018. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kuplung szettnek része a kettőstömegű lendkerék is... Ha meg tuningolni akarsz akkor alap, hogy cseréled ami gyanús.


Egyébként nekem 110 lóerős AHF volt, óra szerint 328.000-rel adtam el, tökéletes kuplunggal

2018. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet még az eredeti, és elképzelhető, hogy a chiptől megadja magát rövidesen. Ismerős chipelt ilyet, neki vissza kellett íratni gyárira, mert mindenféle rezonanciát keletkeztek a sokat futott motorban, hajtásban, aminek nem találták az okát. A kiváltó szett durván rontja a komfortot. Sokkal jobban át fog jönni a dízel durva járása, nő a zaj, romlik a kuplung érzete. Nem ajánlom. Én benzinesen is visszaraktam a kettős tömegűt.
2018. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 "aminek nem találták az okát. " nyilván rosszul lett megírva a program, vagy csak egy sablont ráhúztak jó lesz ez címszóval.


Igazából olyan 130ló körülire szokás megírni, itt még tartós és nem csúszik a kuplung. A kettőstömegű chippel is ugyan annyit elmegy mint chip nélkül, ez attól függ hogy mennyire vagy vagány és 1500-nál padlózod folyamatosan.

2018. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!