Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B5 alapjárat ingadozás,...

Passat B5 alapjárat ingadozás, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy 1997-es 1.6 szívó benzines Passat.

A jelenség: Hideg motorral indítom az autót és tökéletesen elindul, majd ahogy felmelegszik a motor elkezdődik az alapjárat ingadozás, remegni kezd a mutató (néha ha áll az autó pl:. piros lámpánál nyomnom kell a gázt mert lefullad) A levegőszűrő ház, levegő cső, pillangó szelep teljesen ki lett tisztítva szép tisztára, illetve az összes gyertya és gyújtáskábel teljesen új! De a jelenség továbbra is fennáll. Válaszokat illetve segítségeket előre is köszönöm!



2018. febr. 11. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el egy autószerelőhöz akinek van rendes diagnosztikája és egyébként is ért hozzá mert ez a szakmája. Ezzel jársz a legjobban, itt távgyógyításban senki sem fogja Neked megoldani.
2018. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem 2001-es VW Polo-m van és kísértetiesen hasonló a hibajelensége amit leírtál. AUA motorkód és benzines.

Hidegen minden ok, de ahogy üzemmeleg lesz elkezd az alapjárat ingadozni, indulásnal bemereg és fulladozgat. Elvittem folytószelep tisztításra, ékszíj, levegőszűrő, olajfilter cserélve. Kicsit mondhatni jobb lett, de 2-3mm ingadozás még mindig van.

Amiket néztem és tanácsoltak ezek lehetnek:

-Rossz hőgomba

-Rossz AC puma és üzemanyagfiltert cseréld

-Valahol fals levegőt szív

-Hibás EGR

Enyémnél a rossz hőgombára tippelek, olcsó a cseréje is szerencsére. Azt nem tudom, hogy majd ki tudják deríteni, hogy lyukas-e valamelyik vákuumcső, ha az lenne a baja...

Esetleg ha megoldottad a problémát leírhatod mi volt az, hátha mi is okosodunk:)

2018. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!