Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ráz a kocsi nagyobb...

Mitől ráz a kocsi nagyobb sebességnél?

Figyelt kérdés

Én arra gyanakszom hogy belementem egy kátyúba és leesett a súly, és újra kell centórozni a kerekeket.

Kb 100 km/óra felett elkezd eléggé rázni.

Kormányon egy nagyon pici rázás érzékelhető de a kasznit eléggé berázza és zavaró.

Elmennék szerelőhöz de németországban vagyok és az ittenk horror árak miatt nem szeretnék vele foglalkozni, majd ha hazamegyek.

Már 1600 km-t tettem meg így otthontól németországig, meg itt járok naponta 60 km-t.

Komoly a gond? Költséges?

Kérlek felsorolnátok hogy mitől csinálhatja ezt?



2018. febr. 14. 18:44
 1/10 anonim válasza:
8%
Hali ha a súly leesett azt te is megtudod nézni! Esetleg lambdaszonda hiba. Autó márkája, típusa , motorkódja esetleg pontos leírást tudsz adni?
2018. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, meg a színe is fontos. Nem?

Csak ki kell centíroztatni gumiszerelőnél.

2018. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lengőkar szilentre keress rá.
2018. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

2. Válaszoló !!!

Bal*asz vagy és bunkó is úgy ahogy a válaszod!

Minnél többet tudunk az autórol annál könnyebb kideríteni a hibát mert nem biztos hogy centírozni kell -.-" ezer egy hibalehetőség adódhat! Tisztelettel : Autódoki !

2018. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is megkátyúztam pár éve az egyik kerekemet, azóta nem tudják úgy kicentírozni, hogy 130-140-nél ne rázna. Keress olyan gumist, ahol javítják, görgőzik a felnit. Lehet, hogy felütődött, deformálódott picit, és azt már nem tudják súllyal helyrehozni.
2018. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. Audi a4 b7.

Remélem csak centírozni kell.

Nem lehet hogy szálszakadt? Vagy az kissebb sebességnél is jelentkezni? 4 hónaposak a gumik.

2018. febr. 14. 19:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűzök hogy nagyobb és élesebb kanyarba ritkán szokott valami fémes hang hallatszani. Az a bizonyos hang, amikor egy autó fékez és hangosan csíszolódik a fék. Csak ez nem hangos.
2018. febr. 14. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
egy gumicentrírozás Németországban kb 30-40 euró... az átnézetéshez valahol pénzt se kérnek, vagyha igen pár eurót... ez hol drága? (ma voltam gumisnál)
2018. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most írta hogy fémes hang hallassa magát kanyarba.Ez azt jelenti hogy a fékekkel lett valami.tárcsa vagy betét.A gumi nem ad fémes hangot
2018. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy összefügg a kettő.

Első lépés a centírozó, hiszen te írtad, hogy leesett a súly.

Azután jöhet a többi...

2018. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!