Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem ujonnan Honda...

Melyiket vegyem ujonnan Honda vagy Kia?

Figyelt kérdés

Csak szivobenzin johet szoba: Honda Crv 2.0 elegance vagy Kia optima sw 2.0 ? Ez a ketto maradt jelenleg szamitasban. De barmit meghallgatok.

Esetleg: hyundai i40 kombi, mitsubishi outlander, toyota avensis

Lenyegi kerdes a minnel inkabb megbizhatosag , hosszu tavra kene az auto(tobb ev) . Barki akinek van tapasztala egyik masikkal , tenyleg nem tudunk donteni a csaladdal. A honda kevesebbet fogyaszt papiron , viszont kisse kenyelmetlen belul , a kia sokat fogyaszt , de nagyon kenyelmes es megis alacsony kombi.



2018. febr. 16. 09:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%

Ezek turbósak mint mindegyik másik.

Szívóból van MÉG:

-Dacia

-Renault clio

-Lada

Minden más már turbós.

Nem értem miért ragaszkodsz a szívohoz.A turbósból is vannak legalább ennyire megbízhatóak.

2018. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%

#1-es, mielőtt leírod a hülyeségeidet, legalább megpróbálnál utána nézni, hogy miről is beszélsz...

Bár ha jobb, ha nem válaszolsz olyanra, amiről fingod sincs.

2018. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
biztos az optimát választanám
2018. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
19%

Gondolkozz!

A 21.században vagyunk ki vesz már szívóbenzint.Már most sem számitanak új korukban kapkodó idegbetegnek,na de ha majd 5-6 év mulva el akarod adni akkor majd kitéped az összes hajad mert nem tudod eladni mert senki nem akar olyan autót venni ami gyenge és azzal azonos vagy hasonlo árban kaphat erősebbet.

Mindenképppen turbósat vegyél,hisz a honda meg a kia pont nem arról híres hogy sz×r motorokat csinál.

2018. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Gondolom az vesz aki netalan keves km megy munkaba aztan vissza haza, masreszt az aki hosszutavra tervezz egy autoval. Es nem akar felesleges sok 100k kolteni a turbomotorra. Azok sem a megbizhatosagrol hiresek. Nekunk amennyit megyunk pont a szivo a legidealisabb.
2018. febr. 16. 14:39
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

4-es

"ki vesz már szívóbenzint" Én tisztelettel új suzukit. "majd 5-6 év mulva el akarod adni akkor majd kitéped az összes hajad" Az a kollégám volt. Most is itt ül velem szemben A VAG konszern csodája 5 évesen kevés kilométerrel ( Nem mertem megkérdezni mennyi, de itt laskik a városban és egész nap az irodában ül ) motorcserés lett.

"nem tudod eladni " Erre azért ne köss fogadást!

2018. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
33%
ezek a szívók még vígan rohangálnak majd 10 éves kor felett is, de legalább lesz ellátás karosszériaalkatrészből, a bontók tele lesznek azonos típusból motorhibás turbócsodákkal.
2018. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
23%

"a bontók tele lesznek azonos típusból motorhibás turbócsodákkal."

Nem a turbóval van a gond hanem a skót zsidó igénytelen autótulajdonosokkal akik bassz*k betartani a kötelező szervízintervallumokat.

Mellesleg én soha de soha nem váltanék vissza egy erőtlen nagyétvágyű szívóf*sra.Aki meg ezt megcáfolja az a múltban él mentegetőzzön is bármivel .

2018. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, úgy látom, éppen azokat soroltad fel, amiket nem olyan régen én is nézegettem. Kb a mai kor legmegbízhatóbb autóit soroltad fel. Teljesen megértem, hogy csak szívóbenzin jöhet szóba. Kis köbcentis turbó benzines nekem pl ingyen sem kellene. Lehet itt okoskodni, hogy így múlt idő, meg úgy korszerűtlen, de pl az egyhatos Toyotámat a 132 lóerős Valvematic motorjával, hatfeles fogyasztásával elég sok mindennek lehet nevezni, de "fos" - nak semmiképpen.
2018. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

Na és biztos legyorsul egy 1.6-os turbóbenzint mi?

Ja még egy 1.6-os turbódízelt se.

2018. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!