Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem ujonnan Honda...

Melyiket vegyem ujonnan Honda vagy Kia?

Figyelt kérdés

Csak szivobenzin johet szoba: Honda Crv 2.0 elegance vagy Kia optima sw 2.0 ? Ez a ketto maradt jelenleg szamitasban. De barmit meghallgatok.

Esetleg: hyundai i40 kombi, mitsubishi outlander, toyota avensis

Lenyegi kerdes a minnel inkabb megbizhatosag , hosszu tavra kene az auto(tobb ev) . Barki akinek van tapasztala egyik masikkal , tenyleg nem tudunk donteni a csaladdal. A honda kevesebbet fogyaszt papiron , viszont kisse kenyelmetlen belul , a kia sokat fogyaszt , de nagyon kenyelmes es megis alacsony kombi.



2018. febr. 16. 09:27
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igen , a hybrid lenne a tokeletes , de az mar nekunk nem fer bele anyagilag. A prius amugy is kicsi lenne. Az optima phev jo lenne kombiba , de 13 misi , mar eleg huzos. Ha ennyire fontos lene a kornyezetvedelem , meg a levego tisztasag , miert nem adjak 4-5 misiert? Megvennem en 13 ert ha lenne 25-30 misi, de nincs igy korlatozott a valasztas. Max 8ig tudunk elmenni , de mar az is sok.viszont nagy csomagtarto kell, ha lehet alacsony fogyasztassal , de kenyelmes es megbizhato. A hondaval az lenne a baj , hogy magas(elvileg sok fogyasztas), es a kia utan ultunk be , es rohadt kenyelmetlen volt 185 cm vagyok hosszu labakkal. Jelen allas szerint a kia marad.
2018. febr. 20. 22:18
 32/41 anonim ***** válasza:
Esetleg prius+?Nagyon nagy a csomagtartója és az általad kiszemelt autókkal kb. egy árban van.
2018. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg RAV4 hybrid ez még egy kicsivel olcsóbb mint a prius/+ de szerintem jobb.
2018. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Rav nem lenne rosz, de az optimahoz felszereltsegbe tobb mindent adnak mint amit a ravhoz hybridhez pluszba fizetni kene mindenert. Pl navi, tetosinek stb. Es a toyotaba nincs hatul szellozorostely. Tudom hulyen hangzik de nekunk ez is kene. Ja a rav meg 9 millatol indul. Az is sok :( .
2018. febr. 21. 10:52
 35/41 anonim ***** válasza:
Auris hibrid kombi karosszériával?
2018. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Ha ravban nics akkor az aurisban sincs hátul légbeömlő.A rav4 alapfelszereltsége kb. az auris középfelszereltségével egyenlő és rosszab rondább autó is.Bár ilyen szűk keretből ne egyből rolls royce felszereltséget akarj.Vagy vegyél inkább egy 1-2 éves használt prius+-t.Vagy inkáb. várd ki még piacra kerül a Renault Scenic active hybrid verziója.Amúgy is ledöbbentő hogy felhozta magát a renault nekem is az van ,bártram merem ajánlani.
2018. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
De a hyriddel nem az van mint a turboval a szivohoz kepest hogy egyel tobb riziko faktor? Minnel bonyolultabb a rendszere vagyus ujabb kutyuk stb , annal rizikosabb hosszutavra? Lehet faszsag amit irtam de latom to jobban ertetek hozza. A toyotaba semelyiknel nincs legbeomlo hatul. Kiaba alap felszereltseg. Az avensist neztuk de sokkal kenyelmetlenebb mint a kia.
2018. febr. 21. 15:37
 38/41 anonim ***** válasza:
A hibrid technika (Toyotáról írom, mert azt ismerem) a szívóbenzinhez képest is kevesebb meghibásodási lehetőséget rejt. Nincs benne kuplung, a lassítás energiáját visszatöltésre használja, így később kopnak el a fékek, és ehhez még hozzájön a hibrid hajtáslánc tíz év gyártói garanciája.
2018. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A hybrid az elektromos után az legmegbízhatóbb hajtás.
2018. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A kia is nagyon jó autó de egy idő után fogsz sokalni a fogyasztásától.Én mindenképpen hybrid let választanék.Ha rav4re vagy prius+ra nem telik akkor legalabb is egy auris hybridet vennek a helyedben vagy egy Renault scenic/grand scenic-et 1.5dci-vel.Nekem egy 1.6dci-m van ez egy kicsit többet eszik meg a sima scenic-ben ritka mint a luxus lada.
2018. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!