Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford Motor Company európai...

A Ford Motor Company európai modelljeit melyik országban gyártják?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek minőségi autókat gyárt a Ford?
2018. febr. 16. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Németország, Oroszország, Románia, Spanyolország.
2018. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyre jobb autókat csinálnak. Mondjuk soha nem a túl nagy minőségre helyezték a hangsúlyt, de tartósságban és megbízhatóságban nagyon jók szerintem.
2018. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Autónál,tv-nél...mindennél megvan,hogy hova fog kerülni.

Ami hozzánk jön például Mondeo az a balkánra kerül és “elvileg ugyanaz” mondjuk Svájcban biztosan jobb és alaposabb termék.

Saját tapaszralat:Suzuki szervíz; egy nyereményautót (tényleg!) hozott a koma kötelező szervízre. Amikor körbejártam,főleg,hogy előtte egy ugyanolyat(“”) szervízeltem,szemmel láthatóan egy fogalmazzunk úgy éppen csak megfelelt kategória volt.

Mintha egy Audi-ból ülnél át Daciába. Követhető vagyok? ;)

2018. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem, nem vagy az, mert teljes nonszensz butaság amit beszélsz. Az autók nagy részét úgy gyártják le, hogy még nem is tudják hova, melyik kereskedőhöz fog kerülni, melyik országban fogják eladni... De ahol tudják is ugyan arról a futószalagról érkezik le, ugyan azoknak a minőségbiztosítási követelményeknek felel meg. Nincs különbség egy "német" és egy "magyar" fiesta vagy focus között.


Kérdező:

12 gyára van a Ford-nak ahol az EU modelleket gyártják (részben vagy egészben, van, ahol csak motort, van, ahol kasztnielemeket, van, ahol csak összeszerelnek és van ahol ezek tetszőleges mixét). Pl. a Fiestákat Kölnben gyártják. A Mondeo-t ha jól dereng Spanyolországban. De vannak gyárak dél-afrikában, angliában és franciaországban is.

2018. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A minősége olyan, amit a piaci besorolása diktál. Nagy mennyiségű flottát szolgál ki a Ford, ennek megfelelően az autói meglehetősen tartósak és nagy hangsúlyt fektetnek rá, hogy az első 150-200e km-en hibamentesek is legyenek. Bár nekem személy szerint az öregebb és sokat futott Fordokkal is pozitív volt a tapasztalatom, régi céges autóm egy Fiesta volt, 270e km-rel adtam le, lekopogom, nem volt komoly baja.

Nyilván annyiért, amennyibe kerülnek a luxus már némiképp háttérbe szorul, anyagminőség is inkább a praktikumot, mintsem a prémium érzést szolgálja ki főként.

2018. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb gyártórész kimaradt: Genk (Belgium). Van még egy gyár Törökországban is.

Szerintem a 2003-as Ford Mondeo és a C-Max volt az utolsó jó Ford...

2018. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Genket évekkel ezelőtt bezárták.
2018. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5

Azért ne fogadj nagy összegben! ;)

2018. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fogadnom semmiben. Kettőnk között az a különbség, hogy én tudom mit beszélek te pedig populáris baromságokat hordasz össze.
2018. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!