Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (1999-es évjárat,...

Suzuki Swift (1999-es évjárat,1.3,8v, ferdehátú,5 ajtós) műszerfal világítás vezetékei hol találhatók?

Figyelt kérdés

Az adott típusba beépítettem egy új rádiós fejegységet. Gyárilag nem volt benne. A tápkábel gyárilag ki volt vezetve. A hangszóróknak én húztam be a kábelt.

Szerelés után vettem észre, hogy a világítás felkapcsolása után nem világít a műszerfal. Sem az óracsoport, sem a fűtéskonzol. A helyzetjelző, tompított, stb rendeltetés szerűen üzemel odakint. A műszerfalon az index, reflektor, diagnosztikai lámpa szintén üzemszerűen működik. A beltéri világítás is rendben van. A rádió tuti jól lett bekötve. A szerelés alatt nem nyúltan a rádiónak kivezetett tápkábelen kívül másik vezetékhez. A rádió jól működik.


A műszercsoport háttérvilágítása és a fűtéskonzol világítása valószínűleg egy áramkörön van. Ezt hol találom meg a műszerfal alatt? Merre keressem? lehet, hogy szétcsúszott egy csatlakozó, vagy mozgatástól megtört egy vezeték?


Bármilyen segítséget nagyon köszönök!



2018. febr. 17. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőkörbe a biztositèkokat nèzd meg,jártam èn is így valószinü a bizti a hibás..
2018. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsaptad a biztosítékot,de még jó hogy nem a kocsit gyújtottad fel mert szögelni akarod azt a papír autót.Hajcs belőle oregamit.
2018. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-esnek köszönöm a válaszát!

Megnéztem a biztosítékokat a motortérben és bent a műszerfal alatt is. Mindegyik jó. Szakadásvizsgálóval is kimértem egyenként.

Megbizonyosodtam arról is, hogy nem az izzó égett ki a műszerfalon és a fűtés konzolon. Nem mérhető 12 V az izzó aljzatán.

2018. febr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!