Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon körülbelül...

Magyarországon körülbelül mennyit keres egy furgon sofőr?

Figyelt kérdés

Aki csak belföldön fuvarozik 3,5 tonnás autóval, B kategóriával.

Nekem egy ismerősöm azt mondta,hogy ő csak hétköznap dolgozik, illetve havi egy szombatot vállal be önként, és ezzel 180-190 ezer forintot visz haza nettóban.

Elmondása szerint rendszerint reggel 5-kor kezdődik a kiszállítás, és addig tart amíg az aznapra rábízott köröket ki nem vitte.

Ami az ő elmondása szerint két szélsőséges példával 2 és 10 órát vesz igénybe, de átlagban 5-6 órát dolgozik egy nap, a fizetés pedig fix, akkor is ha 10 óra alatt végez, akkor is ha 2 óra alatt.

Ha havi 160 óra munkanap van,akkor 120-130 órát dolgozik le.

Számomra ez kissé nehezen hihető,bár nincs okom kételkedni benne.

Csak ha legtöbbször 5-6 óra alatt végez, akkor délelőtt 10-11-kor már indul haza, és azért egy ilyen fizetés nem rossz.

Egyszóval nekem túl szép,hogy igaz legyen, de megkérdezem,hogy hátha másnak is van tapasztalata, tudna erről valamit mondani?


2018. febr. 21. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem simán hihető. Hajnalban kezdenek és ha elfogy az aznapi csomag akkor vége. De azt is kalkuláld bele ha ketszer annyi fuvar van akkor le kell nyomja a 10 órát is. A 180 ezer forint meg azért nem egy egetrengetően magas összeg.
2018. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hihető a sztori.
2018. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cégtől függ. Nettó 80 tól a 200 ig. De nincsen ez sem megfizetve.
2018. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most furgon sofőr vagy DhlDpd.... kiszállító? De egyébként kaphat ennyit.
2018. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!