Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 520i-m van 1999-es!...

BMW E39 520i-m van 1999-es! Szeretnék venni hozzá TV-s nagy navi-t! Ehhez a modell-hez melyiket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A lehetőség, hogy megveszed a gyárilag is bele való 2 dines rendszert kompletten - ezzel max navid lesz öreg térképpel mert TV adást az EUban már nem fogsz fogni vele.


Veszel egy új ezzel megegyező kinézető androidos rendszert, azzal lesz mindened. A BMWs fórumokon szokott ez téma lenni, keress rá rendesen kivesézték már a témát.

2018. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első, a gyárihoz nem lehet kapni digitális tv tunert?


amúgy én androidosat vettem, ami wifis, hotspotról kapja a netet, és megy rajta a Horizon Go, TV Go meg az RTL Most is :)

2018. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik nem lehet a régieket digitális tunerrel összerakni, de a nyakam nem tenném rá :D
2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!