Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C benzin. Tegnap...

Opel Corsa C benzin. Tegnap beindult, átálltam vele 10 méterrel odébb. Ma próbálom, forgatja a motort, de semmi. Elég sok hó volt rajta, lehetséges, hogy beázott?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szokott az csak úgy beázni.

Az elektronika se olyan helyen van hogy az csak úgy beázzon.

Nézd át a reléket,biztosítékokat kezdésnek, esetleg hogy az aksiban van-e szufla.

2018. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem "beköpte" a gyertyát. Nekem egy henger szokta ezt csinálni. A dúsítás miatt annyi benzint fecskendez be, ami lecsapódik a hengerben a gyertyára is, ezért nincs rendes szikra. Emiatt télen mindig hagyom pár percet járni, ha csak arrébb gurulok vele, amíg nincs erős benzinszaga a kipufogónak.

Tekertesd még kicsit, hátha elpárolog belőle a benzin! Ha ez nem működik, szedd ki a gyertyákat, és takarítsd meg őket!

2018. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi azt nem fogtam fel hogy teker a motor, akkor a gyújtást nézd át, lehet az amit az előttem szóló írt, lehet gyújtás elosztófedél,kábelek.. de akár az is lehet hogy üzemanyag nem jut oda.Próbálgasd az indítást, ne túl sokáig mert nem tesz jót az önindítónak, lépj kicsit a gázra néha hátha.
2018. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont hogy a C Corsa szokott csak úgy beázni.


Én rengeteget szívtam vele, hogy gyárliag rosszul van megtervezve az esővíz elvezető, órák alatt képes eltömődni pár levéltől, bogártól, kosztól, es ha sok eső esik/ráolvad a hó, beázik.


Nézd meg az esővíz elvezetőt is.

2018. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel sosem volt gond, érdekes hogy említed. Ősszel átnéztem és szinte koszmentes volt.

De azért az eléggé kiesik az elektronika útvonalából, így ha egy helyben állt nem hinném hogy ott ázott be, inkább a pára kezdte ki ha ilyesmi hiba van.

2018. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kilopták belőle a benyát
2018. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!