Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ennyi motorolaj...

Normális ennyi motorolaj fogyasztás?

Figyelt kérdés

Ugyebár normálisan valamennyi olajat elfogyaszt az autó.

Van egy Dodge Caliberem, 2006, 140 LE 2000 Diesel

Kb 1.000 km-t tettem meg vele, és a vinó pálcán lévő szint, kn 2-3mm el kevesebb a mai ellenőrzés során. Aggódnóm kell ? kb 2 l olajat evett meg 7000 km alatt. mert mikor vettem a kocsit decemberben a nivó pálcán az olaj a normáls szint tetejét érte. azóta kb inkább 1.5l olajat töltöttem eddig bele. vásárláskor 149.7xx Km. most kerekitek 158e re. ( decembertől mostanáig futott km )


2018. febr. 22. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 hat azert ez se igaz igy, az elso VVT-i motorok eleg rendesen ettek az olajat egy konstrukcios hiba miatt. Megse hivtak vissza oket tomegesen, sot, igazabol megoldast se talaltak a problemara, csak a kovetkezo motorgeneracioban javitottak ki.
2018. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!