Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresszt hol tanulhatnék...

Kresszt hol tanulhatnék internetről?

Figyelt kérdés
Elakarom kezdeni mielőtt még beiratkozom.

2018. febr. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Google: kresz

Már az első találatok között több olyan van, ami jó neked.

2018. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként csak érdekességként. Ha felmerül benned, hogy valamit keresel az interneten, szoktad használni a Google-t? Mert nagyszerű dolog, ajánlom.

Beírod, hogy "kresz teszt" és máris kiad egy csomót. Vagy kresz tanfolyam, kresz lecke, kresz tanulás, bármi.

Mondjuk nem árt tudni helyesen, egy sz-el írni hozzá azt, hogy KRESZ.

2018. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem kielégített a kötekedés. Először googleba írtam be, de tesztet találtam csak, holott jobb szeretném elolvasni először a szabályokat, az meg hogy ssz-szel írtam, ez legyen életem legnagyobb hibája, és képzeld, ez nem azt jelenti, hogy paraszt vagyok, de biztos nem is feltételezted ezt. Nem, nem pontozlak le, és még segítettél is, köszi.
2018. febr. 27. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A kötekedéssel csak arra akarlak ösztönözni téged is és másokat is, akik olvassák, hogy használják a Google-t. Minden ott van, meg kell tanulni keresni is. Igazából iskolában kellene tanítani ezt is, mert nagyon sok olyan keresési módszer van, amit tényleg tanulni kell, hogy ki tudd használni az ebben rejlő lehetőségeket. Ez nem a te hibád, hanem az oktatási rendszeré. De munkám során nap mint nap találkozok emberekkel, akiknek valamilyen munka folytán javaslom a keresést, és jönnek azzal, hogy keresték, de egyszerűen nem találtak semmit. Aztán érdekes, amikor én keresem, akkor találok egyből.


KRESZ tankönyv: [link]

Érdekességek: [link]

Nem sorolom tovább.

Így keresd:

- kresz szabályok

- kresz tankönyv

- kresz tankönyv filetype:pdf (így konkrét pdf alapú, letölthető könyveket fogsz találni).

Jó tanulást!

2018. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!