Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik motorral vennétek...

Ti melyik motorral vennétek renault grand scenic-et? 2018as modell.

Figyelt kérdés

Az én kiszemeltem a biturbós 1.6dCi.Most is egy 1.6dcim van csak a sima 131 lóerős.

Írtam ki kérdést a tce-ről de ott csak egy válasz érkezett ami nem volt túl hízelgő.



2018. febr. 22. 20:30
 1/6 mnblkjpoi ***** válasza:
1.6-os újított dci-vel egyszer én is csorgattam a nyálam egyre de a csúcsdízelhez fullextra kell ami úgy 10milla amiért már nem renault veszek hanem pl egy passatot.Tce az egy trágya.
2018. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mnblkjpoi ***** válasza:
52%
Látom ezekre a scenices kérdésekre csak én válaszolok.Arra tce-s kérdésre is én válaszoltam.;)
2018. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem megér 10milliót mert ez teljesen egyedi autó.A passat meg olyan közönséges szerintem,de kinek mi számít jónak ugye.
2018. febr. 22. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdés hogy mi melyikkel, a válasz is egyszerű lesz.

Én egyiket sem. Nemtudom kinek mibaja a TCEvel, de turbós autót csak azzal vennék.

Az a baj a TCEvel, hogy itt senkinek sincs 2018as, igy csak szidni tudják ezzel leplezve h fingjuk sincs róla. De mivek mások ockodnak a turbotol ő is fog, felpontozás reményében.


A TCEnek olyan szep nyomaték tartománya van, tesztvezetni voltam, 1.2 tce motort. Gyakorlatilag előzésnél nem kell visszaváltani, mert azzal nem leszel előrébb(váltás idő)


Ezen kivül a Renault most es regen is jo motorokat gyártott, csak elektronikailag gyenge, de már az sem.

2018. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mire alapozod a trágya kifejezést?


S most kímélj meg az apámnak, haveromnak, ismerosomnek, ilyen van hazugságoktól mert unalmas hogy nem tudsz érvel kiállni allitasod mellet, de rosszabb esetbe azt se tudod mi az érv

2018. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lelkem nagyon a dci fele húz mert most is az van.Nekem nagyon számít a teljesítmény mert pályán megyek többnyire és jelenleg ez a legerősebb motor.
2018. febr. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!