Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggeli indítás dízellel?

Reggeli indítás dízellel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kissé döcögősen indult be a motor reggel, nyilván a hideg miatt. Nem régóta van dízelem (TDI), tavaly cserélve lett az izzítógyertya, ami úgy tudom gyorsizzítós, de az akku is. Hogy érdemes az indítózást csinálni ami kevésbé akksigyilkoló? Többször izzítsak és csak utána? Valami praktikát tudtok mondani? Nincs garázs, udvaron áll.


2018. febr. 25. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előtöltésed jól van beállítva?

Nekem izzítás nélkül indult egyből (szintén tdi) Még nincs olyan nagy hideg, hogy nehezen kéne induljon.

2018. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van beállítva. Ma csak második indítózásra indult, és amúgy minden rendben van a motor járásával, nem füstöl, jó a turbó is, alapjárat is.
2018. febr. 25. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs hideg kint?

-10 fok van. :)

2018. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van? Mert sok gyorsizzítós kocsi az műszerfali jel elalvása után is izzít, még járó motornál is pár percig. Ergo hiába izzítasz többször, a kocsi ugyanúgy izzítana. Sőt, a sofőrajtó nyitására is sok gyorsizzításos modell már izzításbs kezd.
2018. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ketszer haromszor izzitok, kuplungot kinyitom teker teker es indul. ha nem indul akkor viszont max 10masodpercig inditozz, utana ujra izzits parat
2018. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 12 éves Octavia amúgy.
2018. febr. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!