Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat brava típusú autóm...

Fiat brava típusú autóm csomagtartója nem nyílik, hogyan lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés
Mielőtt elmentem felnyitottam az ülés melletti karral,utána pedig lecsuktam és mentem a dolgomra,majd elvittem az autót lemosni,ezután 15-20 perc múlva felszerettem volna nyitni,viszont már nem tudtam. A kart végig tudom húzni,azaz teljesen hátra,viszont semmit sem csinál,nem nyitja. A csomagtérnél hiba helyezem bele a kulcsot,nem tudom nagyon elfordítani.

2018. febr. 26. 16:04
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Semmit nem kell vele csinalni csak megvarni a jó időt vagy beallni vele egy fűtött helyre....a mosasnal viz ment a zarba az meg belefagyott....ennyire egyszerű lesz ez a történet
2018. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ülés melletti kart is hiába húzom fel,nem nyílik így se,gondolod,hogy csak megfagyott?
2018. febr. 26. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A zár megfagyott, a pecek eltört
2018. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudom javítani?
2018. febr. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!