Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sirályajtók, hogyhogy nem...

A sirályajtók, hogyhogy nem terjedtek el, amikor megszüntetné a "nekicsapta az ajtaját a mellettem álló az ajtaját" szitut?

Figyelt kérdés

Parkolásoknál, baromi praktikus lenne a sirályajtó.

Erre gondolok:

[link]



Nagyon kevés autómárka használja, pedig praktikus, nem csak az említett parkoláskor, hanem a magasabb emberek is könnyen beszállnának egy autóba.


2018. febr. 26. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem praktikus. Oldalra kell neki hely továbbra is mivel nem teljesen függőlegesen nyilnak, plusz felfele is sok szabad hely kell neki. Még egy oldalra nyilónak csak egy irányba kell hely.
2018. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legpraktikusabb a toló ajtó.

Nekem az egyterűnek a hátsó ajtója olyan és tökéletes.

Nem tudnak olyan közel állni hogy azt ne lehessen kinyitni.

Ha a két tükör össze ér olyan közel állnak, akkor is simán betudok ott szállni és nem csapódik neki az ajtó a másiknak.

2018. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szűk helyen nem tudod csak kicsit kinyitni.

Nem tudod olyan gyorsan se kinyitni. Pl leálsz út mellé akkor eleggé kilóg mikor kiszállsz es a tukörben sem tudod figyelni h nem e jön valaki.


Optikailag nagyon szép, gyalorlato előnye, nulla.

2018. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod résnyire nyitni, ha rádállnak akkor élével sem tudsz beszállni, drágább, és még lehetne sorolni.
2018. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tolóajtó sokkal jobb, de azt csak hátra lehet rakni, előre problémás. Illetve nem megoldhatatlan, de ezt az újítást nem fogja egyik gyártó se meglépni mostanában.

Márpedig a kocsit vezetni kell, tehát egy első ajtót mindenképp ki kell nyitni, az pedig beleérhet bármibe.

2018. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sem utolsó szempont, hogy ha fejreáll az autó, akkor nagyban nehezíti a kijutást egy ilyen ajtó. Mégis szerintem nem ez a fő oka, hanem ahogy előttem is leírták, egyszerűen nem praktikus, a beszállás is nehezebb bizonyos esetekben.
2018. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!