Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan oldal ahol az...

Van olyan oldal ahol az összes mercedest meg tudnám nézni?

Figyelt kérdés
Az összeset!Minden évjáratot.

2018. febr. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Google: all Mercedes models

Első találat.

De mivel csak 5 másodpercet szenteltem a keresésre, alternatívákkal is próbálkoznék még.

2018. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem jó ezzel az a gond hogy inkább az újabb autókat adja ki.Azért kellene ez az egész mert nem messze a házunktól van egy régi mercedes talán 30,40,50-es évek beli lehet de nem tudom biztosan

A w136-ra hajaz egy kicsit de annak az oldalán 2 üveg van ennek pedig 3 w187 re is hasonlit de annak is csak 2 üveg van az oldalán

2018. febr. 28. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit néztél, de nekem az első találat (Wikipedia) olyan szépen kilistázza évtizedes lebontásban, azon kívül külön bontva 4-6-8 hengeresekre meg így tovább, hogy ennél jobban csak valami szakkönyvben lehet összeszedve.
2018. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha így nem találod meg, fotózd le azt az autót, és tedd fel egy autós, Mercedeses, veterános fórumba, és kérdezd meg ott, hogy mi ez.
2018. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!