Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinpumpának mennyi az...

Benzinpumpának mennyi az élettartama?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy változó, akár egy hűtőszekrénynek, mosógépnek, stb. Függ az üzemanyag minőségétől is, amit tankolsz (elektromos üzemanyag-szivattyúról kérdezel, gondolom)
2018. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

általában élettartamos minden szgkba épített. aztán némelyik feladja, de a 98%-a örök életű+1 nap.


(az élettartam a kocsi élettartamával megegyező idő, akár a kohóig)

2018. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg az autó várható élettartalmát túl kell élje, azaz nem ennek okán kell befejeződnie az autó pályafutásának.

Gyakorlatban egy idősebb autónál már számítanék a hibalehetőséggel(kb 20 év után), de ritka hogy feladja a szolgálatot.

De új autónál is történhet bármi.

2018. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat birni nekik, de volt egy idő amikor az Opelban sorozatban mentek tönkre . Igaz megpróbálták ráfogni a benzinre, de nem volt értelme, mert más autóét nem tette tönkre.
2018. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A meghibásodások nagy része szerintem nem spontán következik be, inkább a lerakódások stb ha megindulnak azok képesek tönkretenni őket.
2018. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Mondeóm volt kb. 10 éve, amiben egymás után 4x v. 5x félévenként tönkrement a benzinpumpa (én magam cseréltem), mindig visszavittem az alkatrészboltba és szó nélkül kicserélték, aztán egyszer csak abbahagyta és nem romlott el többet.


Gondolom probléma lehetett azzal a sorozattal/beszállítóval (és ezt tudta a bolt is) mert ilyenkor a 2-3 eset után be szokták vizsgáltatni a hibás alkatrészt, meg kötözködni, hogy biztos rosszul lett beszerelve, de nem tették.


Az tud még neki megártani, ha folyamatosan úgy járnak az autóval, hogy éppen csak egy kis benzin van a tartályban (mondjuk nálam nem ez volt).

2018. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!