Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kicsi kupékat leginkább...

A kicsi kupékat leginkább nőknek tervezik?

Figyelt kérdés

Amikor Németországban laktam feltűnt, hogy azokat a kicsi alig 4 métert meghaladó kupékat többnyire lányok hajtják.


Olyanokra gondolok, mint az Audi TT, BMW Z sorozat.

De, főleg a TT volt népszerű, volt a közelben egy német egyetem is, sok fiatal egyetemista csaj furikázott Audi TT-vel.


De, ha azt nézzük, ezek az autók kvázi kisautók a méreteikkel, városban könnyű velük közlekedni, viszont lehet velük "csapatni" is.


2018. febr. 28. 20:13
 1/6 anonim válasza:
És mi van az Mazda Miata kicsi-ke azt meg leginkább kicsit lányos dem mégis mi fiúk imadjuk
2018. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annak a Mazdának egészen mások a vonalai, mint a TT-nek.
2018. febr. 28. 21:01
 3/6 A jó édes ***** válasza:
Nem, csak a német ízlés annyira aberrált, hogy ők nem is nézik, mi mire való, csak veszik ami tetszik nekik. Karl Lagerfeldnek sem mondta soha senki, hogy a punk kesztyű, magasított gallér meg az öltönyzakó nem illik össze, ő mégis hordja. S valószínűleg ami figyelmet kap, az alapján visszaigazoltnak is érzi, hogy ez jó így.
2018. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a jelenségeket szerintem társadalma válogatja.

A német társadalom régi jól beállt demokrácia.

Ott nincs meg olyan mértékben az önző, nagyravágyó exhibicionizmus mint a friss keleti demokráciákban.

Ott helyén tudják kezelni az adott dolgokat.


Nézzük csak meg itt Magyarországon a nők egy részét, akik jobb jövedelmi körülmények között élnek.

Méretes felső kategóriás autóval jár, amiről egyértelműen árulkodik, hogy nem Ő választotta, de rettentő büszkén vezeti, pedig úgy néz ki abban az óriási batárban, mint tehénen a gatya.

Nagy méretű férfias autók valljuk be, nem alacsony termetű nőknek tervezve.

Debrecenből írok, itt sok ilyet látni.

Ellenszenves és idétlen, különösen amikor egy 18-20 éves pici lány vezeti a fekete X6-ost, los angeles-i gettós ribinek öltözve!

Áááá... béna, de Ő borzasztóan jól érzi magát.


Tudom irigység, igen... akkor is idétlen látvány, mint amikor egy személyautóra kamion kereket tesznek. Nem egymáshoz illő.

Mindez szerintem.

2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott az MX5 is, ha már az első gondolatmenetét folytatjuk
2018. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt vagyok, én vagyok az "első".

Tényleg az MX-5 NA verziója elégé hasonlít a lampai az Anime karakterekre meg az a radiátor beomlo meg egy széles szájra de amikor egy MX-D őrült felnyitja a tetőt egy behemot Mechanikus-feltoltot talasz ott, aztán rajossz hogy ezt az autókat nem mindig úgy használják kezelik mint ahogy a tervezok akartak. De nem csak ezzel az autóval voltam így hanem ott 200sx nem nőknek lett ki találva természetesen, de nem csak nők hanem férfiak szara törtek vagy kiegettek mint az állat. Most veszem észre hogy a válasz vége olyan lett mint a többi valaszoloje

2018. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!