Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom hogy nem ázik be...

Honnan tudom hogy nem ázik be az autó az ajtó belsejébe, ahol az ablakemelő mechanika van?

Figyelt kérdés
Elég rossz állapotban van az ablak tömítő kéder, de ha ellátja a feladatát, nem cserélném. Az ajtó gondolom üreges az ablakemelő miatt, igy gondolom meg tud állni benne a víz. Nagy fagyban szoktam hallani valami csörömpölést az ajtótól de nem vagyok benne biztos hogy az a megfagyott csapadék az ajtóban. Hogy bizonyosodhatnék meg róla hogy beázik, anélkül hogy szétszedném?
2018. márc. 1. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szėtszedės nėlkül sehogy.
2018. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"igy gondolom meg tud állni benne a víz"

Az az elvetemült gondolat még meg se fordult a fejedben gondolom, hogy erre a tervezők is rájöttek már és lukas alul az ajtó?

2018. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ablak alján található gumi nem zárja ki az összes vizet, mindig folyik be az ajtóba. Ezért van az ajtó alján egy leeresztő nyílás, ahol tud távozni. Amíg ez nem dugul el, nem lesz gond vele.
2018. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden kocsi ajtaja beázik.

Ezért is van olyan sok rozsdás ajtajú kocsi.

Én amikor mosom a gépet, az oldalablakok alját le szig.szalagozom, így nem megy be a mosószeres víz.

Már az első alkalomtól kezdve így mostam.

Na, ezt az autósok kb. 1%-a teszi, mert nem is értik, hogy megy ez és amit nem látnak, az nincs is.

Csapadékos időben pedig nem járok, a kasztni védelmében, mind a balesetek, mind a korrózió miatt.

2018. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifolyik az alján, meg általában le van védve minden fontosabb elektronika és mechanika egy fóliával. Kétlem hogy befagyna.
2018. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. márc. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!