Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól tudok jogosít...

Hány éves kortól tudok jogosítványt szerezni? Milyet tudok szerezni 15 vagy 16 vagy 18 éves korban?

Figyelt kérdés
És még azt is szeretném tudni, hogy ezekkel a jogosítványokkal milyen járművet vezethetek, és mekkora motorral és végsebességgel?

2018. márc. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Rózsaszín jogositványt tudsz szerezni.

Azt, meg hogy melyik kategória milyen jármű vezetésére jogosít, és milyen korhatárok vannak, pillanatok alatt réészletekbe menően elárulja a Google

2018. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye! Ép azért kérdeztem meg, mert sehol nem találtam meg a választ az interneten!
2018. márc. 1. 19:26
 3/5 anonim válasza:
14 evesen max segedmotorra. 16 es fel evesen elkezdheted a kreszt b kategóriára. 17 éves korodtól lehet jogsid b kategóriára. A többit nem tudom.
2018. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"Nem vagyok hülye! Ép azért kérdeztem meg, mert sehol nem találtam meg a választ az interneten!"

Akkor cseréltesd ki az internetet, mert nekem a "jogosítvány" keresőszóra az első oldalon az alábbiakat találta:

[link]

Itt a felső menüsorban ott vannak egymás mellett a különböző kategóriák és bármelyikre rákattintasz, kicsit legörgetve megtalálod a beiratkozás feltételeit, köztük az életkort is.

[link]

Bal oldalon narancssárga, függőleges menü, ott vannak a kategóriák, ha rákattintasz, ez is kiírja, hány éves kortól iratkozhatsz be.

Ott van a válasz az interneten, csak kicsit keresni kell.

2018. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy „kicserélem" az Internetet attól még ugyanazokat a dolgokat foglya kidobni. És nem tudom mire gondoltál azzal hogy cseréljem ki az internetet, vagy szolgáltatót lehet váltani, esetleg a routert cserélni.
2018. márc. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!