Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki casco-t kot az autojara?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van.
2018. márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is, bár csak lopásra.
2018. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem annyira, mint amennyire régebben. Kezdetben, amikor bevezették, szinte mindenkinek volt.

A népszerűségvesztés következménye lehet az is, hogy a teljes körű mellett megjelentek a speciális csomagok, alacsonyabb áron, de szűkebb szolgáltatási körrel.

Mint pl. ahogyan előttem írták, csak lopásra is van.

Mivel ez nem kötelező, a nagy kockázatot jelentő autók biztosítását nem is szokták vállalni, hiába szeretne valaki Cascot a kocsijára.

Pl. nagyon drága luxuskocsi, vagy lopási statisztikája nagyon rossz a típusnak stb.

2018. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem öreg kocsijaim lennének, kötnék cascot.
2018. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2003-as az autóm. Első autó,frissebb jogsi és nyugtat a tudat még akkor is ha egy kis csettegőm van :D B03 bónusz, évi 32000ft ennyit megér nekem.

A másik autónk 2004-es nagyobb,gyorsabb sokkal-sokkal több extrával ott B10-es bónusszal a legolcsóbb évi 90000ft lett volna,hát annyit már nem fizetünk.

Mondjuk mindenki körbe röhögött,hogy minek arra az öreg autóra meg ha nincs rajta hitel akkor minek....hát nézőpont kérdése.

2018. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig 18 évig, mióta vezetek, nem volt Cascom. Szerencsére soha semmilyen káreseményem sem volt, még olyan kavicsfelverődésem se, ami miatt szélvédőt kellett volna cserélni, pedig ralatív sokat autózom, főleg városon kívül.


Most, hogy pár napja új autót vettem, a szalonban rábeszéltek. Úgy voltam vele, hogy jó, egy új autóhoz legyen... De lehet hogy jövőre nem kérem. Nagyon drágának tartom. A legolcsóbb ajánlat volt 120.000Ft/év.

Valahogy kevésbé esne rosszul, ha ne adj isten lenne egy 500.000Ft-os károm és ki kellene fizetni, mint az a tudat, hogy évekig, évtizedekig összességében milliókat ajándékozok csak úgy a biztosítónak, kvázi kidobom a pénzt az ablakon.

2018. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!