Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó illik a magasságom...

Milyen autó illik a magasságomhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Toyota Yaris 2001-es autóm van, aminek egész jó a lábtere a vezető résznél, de előtte vezettem 2007-es Skoda Oktáviát ott alig fértem el a kormánytól.

Érdekelne, hogy milyen autó lenne ideális 186 cm-es magasságomhoz.

Fontos, hogy pontos, precíz, megbízható és kis költséggel fenntartható autó legyen.

Lehetőleg japán autó-t írjatok, mert azokban bízok csak, nem kell nagy motor, meg extra hülyeségek, légkondi nem baj, ha van benne.


Ami szerintem opció lehet az pl: suzuki wagonr+.


Az ilyen beleülök eltűnök, besüppedek a földig tipusú autók nekem nem jönnek be.

Jobban szeretem, ha egy autóba nem le, hanem beszállok.

Ha csörög, zörög, kattog, ilyen olyan apró hibája van, vagy hasonló meg nem szép, meg hasonló dolgok engem nem zavarnak, csak olcsó városban szaladgálós autót akarok venni.



2017. aug. 20. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az olcsóság nem a vételárra vonatkozik feltétlenül, bár az se baj, ha nem sok, hanem a fenntartására, alkatrészköltség, szervízdíj, casco és egyebek.
2017. aug. 20. 21:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Hyundai Atos, Toyota Yaris Verso,Daewoo Tacuma.. ezek jók, bár első és az utolsó nem Japán, de jó.
2017. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit keresel, az a Suzuki Swift, 2006-os modell. Ülj be, próbáld ki, meg fogsz lepődni. Nagy a beltere és bőven van hely a kormány alatt. Nem bebújni kell, hanem beszállni.
2017. aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj ki egy egyterűt és majd meglátod.
2017. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyértelműen a wagonR+..én is csak ebben férek el gond nélkül, kis helyen elfér, jól, sokat pakolható(és automata)


a vvt motorral örök darab.

2017. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dacia Logan. Azt tudd, hogy a logánba nem beülnek, hanem felülnek.
2017. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Suzukibol 2005utani Swift, Ignis, Wagonr+

Apam 190cm koruli, szalonbol vette ujonnan az Igniset, azota az van meg neki, kenyelmesen elfer benne.

2017. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!