Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy vendég akkumulátorral...

Egy vendég akkumulátorral bővített Prius Plug-in vagy egy leharcolt Tesla jobb ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
Havonta két 70+70km és két 350km útra.
2018. márc. 5. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem sok minden derül ki, csak hogy szerinted a Teslának jobb az ár-érték aránya. De ha tényleg így van, mi a kérdés? Hogy nekünk melyik tetszik jobban?
2018. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leharcolt Tesla? No, Tesla esetén póralkatrészt csak Teslától tudsz venni, nincs utángyártott. Bontott sem jó, mert minden cserélt elemet párosítani kell a kocsihoz, amit csak Tesla szerviz tud megtenni. Magyarországon meg nincs ilyen.
2018. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, én ráadásul a kérdést is félreértettem. De így, hogy helyesen értelmeztem sem tudok válaszolni, mert túl általános a kérdés. Konkrét árakat is tudni kellene.
2018. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!