Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri motorokkal foglalkozni...

Megéri motorokkal foglalkozni úgy, hogy veszek egy kissé leharcolt példányt, és felújítom?

Figyelt kérdés
Nem lenne gond számomra, ha nem sok profitom lenne belőle, mivel imádok motorozni és szerelni. Nem új, és nagy motorokban gondolkodom, hanem inkább régebbi Yamaha DT-k, Simsonok, MZ-k, és egyéb korbeli motorok. Kultúrált válaszokat kérnék.

2018. jan. 23. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Profit nemérdekel,mégis az a kérdésed hogy megéri-e?

Ez nekem kicsit magas,de hobbiszinten motorokat szerelgetni tökjó:-)

2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak akkor egy jó harapós 2 üteműt és hajtsd szét, akkor sokat kell szerelned és lesz egy jó motorod is.
2018. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szerintem igen ! Azaz érdemes lenne elkezdened motorok felújításával foglalkoznod.


1. Szeretsz szerelni ! Azaz neked nem jelent nehézséget a szerelés, összerakás, felújítás.


2. szeretsz motorozni ! Azaz, miután felújítottad azt a régi motor, addig motorozhatsz te saját magad a motoron amíg nem sikerült eladnod.


3. Menet közben, ahogy egyre jobban belejössz a szakmába (mit, hol, mennyiért lehet és tudsz beszerezni, venni.)mind eközben az emberek , azaz a vevők is megismernek téged és egyre több megkeresést kaphatsz, hogy szerezzél nekik egy egy jó motort vagy újítsd fel a már meglévő motorját a megrendelődnek. Egy bizonyos idő elteltével ismert és elismert motor felújító és kereskedő lehet belőled. Az is lehet, hogy a hobbid lesz a munkád amiből nagyon jól meg tudsz élni, mert nagyon jól fogsz keresni.

Hajrá, kezd el minél előbb! Sok sikert hozzá !

2018. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tehát, lesz belőle profit? Valaki csinált már hasonló dolgot? Simsonom van, és tudom milyen szerelni.
2018. jan. 23. 20:44
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen!(ha nem irónia akart lenni:))
2018. jan. 23. 20:46
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát Yamaha DT esetében azért is megéri, mert a régebbiekből már nemigen kapsz jó állapotút, szóval ha van pénzed, ha nincs, te kell gatyába rázd. Simsonból van annyi mint a szemét, annál lehet érdemesebb már egy felújítottat venni, mert azok sem olyan drágák. Persze ha szeretsz szerelni, akkor úgyis inkább örülsz, ha van mit piszkálni.
2018. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A legkomolyabban gondoltam mind azt amit írtam !

Ha te is komolyan és kellő elszántsággal fogod csinálni azt amit mondtam, akkor elkerülhetetlen a fejlődésed és a siker.

2018. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhet még, mert kíváncsi vagyok.
2018. jan. 24. 05:08
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem, tény, hogy nagy a kereslet a régi, megbízhatatlan silány minőségű gépekre még nyugaton is (Pl. Simson), de ha nem vagy benne, és itt kell kérdezni, felesleges belefognod.
2018. jan. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem ez a szakmám, de édesapám autószerelő volt, így sokat tanultam tőle és szereltem 1-2 Simsont is. Emellett imádom ezt csinálni.
2018. jan. 24. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!