Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni ami megbízható?

Figyelt kérdés
600000Ft-ig milyen autó érdemes venni ami megbízható, keveset fogyaszt és az alkatrész árak se drágák?

2018. márc. 5. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Suzuki Swiftet
2018. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buf ***** válasza:
73%
A suzuki verhetetlen, de az F astrát nem hagynám ki.
2018. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
g astra vagy ignis?
2018. márc. 5. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Utóbbi kettővel sem lehet igazából mellényúlni.

Bár motortípus nem került említésre, Opel esetében max az Ecotec motoroknál az olajfogyasztásra érdemes figyelni, amit legyilkoltak, az izomból szereti az olajat is fogyasztani.

2018. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből csak lelakott Astra van, inkább Ignis. Bár utóbbinak valami borzalom a belseje.
2018. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ignis. Bár nem tudom, milyeneket kapsz ennyiért.


Opelek szerintem nem túl jók ebben az árkategóriában. Legalábbis sok velük a gond.

Nekem swiftem van, 20 éves, teljesen meg vagyok elégedve vele eddig, most akarom Ignisre cserélni (a légkondi hiánya miatt, illetve már eléggé megöregedett - 6 éve van nálam).

2018. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak igen jó típusok ezeket már előttem említették. A japánokkal nem tudsz nagyon mellényúlni, ha megfelelően karbantartott példányhoz jutsz. Vagy viszel valakit aki valóban ért hozzá s tüzetesen átnézi.
2018. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csekkoláshoz (angol tudással) youtubeon megkeresed ChrisFix et, és egy videót ahol autót néz át és vesz meg. Linkben találsz egy jó dokumentumot (angolul nyilván) hogy mit csekkolj le meg hogyan. Egy laikus is megtudná csinálni ezzel.
2018. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!