Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az egyíves megfordulást...

Ha az egyíves megfordulást elrontom (lenn bővebben) akkor megbuktam a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Pl. arra gondoltam, hogy mondta oktatóm, hogy ha beparkolok előremenetben egy parkolóhelyre, és észreveszem, hogy kapubejáró, akkor pl. "kamuorrfújást" színlelve mondhatom azt, hogy ez egy szegélytől elindulás volt (persze nem húzom meg a kéziféket).

Na most ha én az egyíves megfordulást elcseszem, és vissza kell tolatnom egy akadály miatt, az vehető pl y megfordulásnak, vagy az bukás?


2011. júl. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
régen volt már, de úgy emlékszem igen, talán két feladat van ahol nem lehet hibázni, ez az egyik...
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanis ha visszatolatsz az már nem egy ív, hanem mondjuk másfél :)
2011. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de a kapubeállóba való parkolás se bukás, ha kimagyarázod, azért mondom, hogy arra van-e valamilyen szöveg? És akkor következőkben megcsinálom
2011. júl. 18. 21:40
 4/5 anonim válasza:
Elvileg bukás! De attól is függ mennyire jóindulatú vb! És az is beleszámít hogyan vezettél előtte ha ez az egyetlen hibád, a jármű kezelésed jó, és a figyelmed is helyén volt akkor szerintem nem húznak meg!
2011. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ad-e a vizsgabiztos még egy lehetőséget.

De nem értem, miért kell ezen parázni. Mi a vezetések alatt mindig ugyanazon a szakaszokon fordultunk meg. A vizsgán is ott kellett. Tudtam, hogyan kell, melyik részen és megcsináltam.

2011. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!