Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volskwagen Golf 4 1.6 Benzin,...

Volskwagen Golf 4 1.6 Benzin, ingadozó alapjárat hidegen, néha hengerezés, magas fogyasztás, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Többnyire hozzáértő segítségére lenne szükségem. Van egy 1999-es évjáratú, Volkswagen Golf 4-esem, AKL motórkóddal, 1.6 Benzines változat. Egy ideje már azt csinálja, hogy hidegen "föttög", ingadozik az alapjárat, olyan a hangja mintha el lenne dugulva valami, vagy mintha nem menne egy henger, de ezt csak hidegen csinálja. Amint bemelegszik, ez megszűnik, viszont a fogyasztása elég magas, teletankoltam a kocsit, 300 km után a tank háromnegyedét megette, olyan 10-15 liter lehet benne, érthető okokból ezt sokallom. Amik meg lettek rajta csinálva:


Fojtószelep ki lett pucolva, gyertyák lettek cserélve, nemrég olaj, olajszűrő csere volt (pár hónapja), a trafó el volt repedve, így trafó, gyújtáskábelek cserélve lettek, üzemanyagszűrő, illetve vízhőmérséklet jeladó szintúgy nemrégiben cserélve.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 8. 10:31
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
A hibakód olvasas milyen eredmenyt hozott?
2018. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Föttög hengerezés közben? Én ebből nem sokat értettem.
2018. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a kipufogót is nekem volt egy vw polo-m a hátsó dobján belül volt egy kis katyvasz ha jol tudom tűzálló gyapot vagy mi okozott dugulást és kb 100-on evett olyan 12litert csere után pedig olyan 6-ot esküszöm !! Esetleg próbáld ki a Spurit üzemanyag rendszer tisztító adalék, ha van valami a rendszerbe szépen kipucolja, 0,5liter kb 2500-ft és amit 50 literhez kell önteni
2018. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hiba kód olvasás során nem írt hibát :/ hengerezés alatt arra gondolok hogy dadog, mintha le akarna fulladni, aztán erőt kap, és ezt folyamatosan kisebb nagyobb szakaszonként amíg nem lesz meleg
2018. márc. 10. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
légtömegmérő
2018. márc. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!