Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti kb. mennyiért mossátok le...

Ti kb. mennyiért mossátok le a kocsitokat egy önkiszolgáló autómosónál? Ki mennyit szokott beledobni, és kb. milyen gyakran mossátok le?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

400-500

Az idő meg fix, azzal nem tudsz mit legózni.

2018. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áá, a fene tudja, mit koszoljam magam. Sajnos csak havonta egyszer jut rá idő, de van itt a sarkon egy kézi mosó, adok 3000 - et, kipucolják kívül belül, van a mosóhoz egy kajálda, addig bedobok egy zúzapörit, aztán a kész autóval balra el.
2018. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én akkor mosom, amikor koszos, és általában 400Ft-ért.
2018. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meddig megy nálatok egy 100-assal?

nekem a végén öblítésre elmegy 400 Ft.

meg mosószeresre megint 400.

ha nagyon retkes akkor 1200Ft rámegy az egészre.

2018. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

Akkor mosom ha koszos és jobb az idő. Kinyitok egy sört és lemosom mindkettőt. Utána mégegy sör, amellett kiporszívózom.

Sok idő mert nem kapkodok, rendesen megcsinálom

2018. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 200-ft ból lemosom kézi mosónál 1x100 a vegyszeres mosás, meg 1x100 a tiszta vizes, egyébként szükség szerint mosom ,de átlagban kb havi 3-5 között
2018. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szükség szerint mosom. A nemrégi latyakos időben heti egy, tavalyi száraz nyáron havi, kéthavi egy alkalommal.


400-ból csak a retek nagyja szokott lejönni, ha rendesebb eredményt akarok, akkor az inkább 800. 1000 forintot vagy többet sosem dobtam be.

2018. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1500 Forint körül szoktam.
2018. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

samponos - kb. 300 ft

öblítés - kb. 300 ft

wax - kb. 200 ft

öblítés - kb. 400 ft


úgyhogy kb. 1200 ft

2018. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha száraz idők után mosom le, tehát csak kevéske por van rajta akkor nem viszem túlzásba. 100 Ft-ot szoktam bedobni vegyszeres mosásra, rögtön azzal kezdem, azzal telibe átküldöm, igaz hogy ahova én járok ott erre van 50 másodperc így kicsit tempózni kell, de ha ez megvan akkor 200 Ft-ot szokta bedobni öblítésre, mert az sajnos picit több idő, mert szeretem rendesen leöblíteni. Tehát ha csak egy gyors mosás kell akkor 300 Ft.


Ha meg rendesen le akarom mosni, mert olyan retkes főleg a téli latyakos, undorító idő után, vagy ha épp sáros helyen mentem és tiszta retek az egész, na akkor viszont nem szoktam sajnálni a pénzt, de nem is viszem túlzásba. Ha vastag sár van rajta akkor eleve azzal kezdem hogy 100 Ft-ot bedobok csak öblítésre, hogy a magas nyomás szépen lehozza a dzsuva nagy részét de csak felületesen. Utána 200 Ft-ot dobok be kefés vegyszeres mosásra, mert ha van vastagon kosz rajta azt előtte jól átdörzsölöm vele, főleg a nehezebb részeket. Utána ismét 200 Ft a vegyszeres mosásra, na akkor abból adok az egész autóra. Utána 200 Ft öblítés valamikor plusz még 100 Ft de nem mindig.

Utána wax 200 Ft, aztán 100 Ft cseppmentes száradássegítő öblítésre vagy micsodára.

Tehát ha nagy mosás akkor 800-900 Ft maximum 1000 Ft, de ennyire még nem is mentem el szerintem.

Mondjuk mostam már le autót 1200 Ft-ból de az még akkor volt amikor itt felépült a kézi önkiszolgáló mosó, és nekem még nem volt ebbe nagy rutinom. Akkor a bénázásomnak köszönhetően ment el ennyi, de senki nem profin kezdi ezt.

2018. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!