Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G classic 2 ben...

Opel astra G classic 2 ben hogyan kell cserélni a váltószoknyát, kézifék szoknyát+kiszakadt dudagombot?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy 2005 ös G astrát 140 ezer km el.Első autóm.Hogyan lehetne ezeket kicserélni és kb mennyiből?

2018. márc. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem hogy lehet azt a dudagombot kiszakítani. Tudom hogy típushiba, de enyémben 260.000 van és semmi baja.

Kézifék és váltószoknyát viszont már cseréltem Youtube videó alapján. Ott kell rákeresni.

Megj: olyat vegyél amihez van keret, mert én sokat szívtam vele mire sikerült rátenni a régire. A kettő együtt valami 4000 forint volt ha jól emlékszem, viszont borzalmas a minősége mert 1 évesen már kilyukadt.

2018. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az #1-esnek 100% igaza van, én is pontosan így jártam.Nagyon gagyik az utángyártottak, és a youtube alapján nem nehéz.
2018. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyedül a duda gombra nem találtam még megoldást. Nekem aki eladta a kocsit azt mondta hogy ki kell cserélni az egész kormányt és vagy 50 ezer forint ezért nem érdemes vele foglalkozni. együtt kell vele élni de én nem birom elviselni.
2018. márc. 9. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Elég a légzsák burkolatát cserélni kompletten, 4000 forint a jófogáson, vagy ha barkácsolni szeretsz akkor lehet kapni utángyártott dudagombot és beragasztani a régi helyére. Erről is van fent infó bőven a neten, és videó a Youtube-on.

2018. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Siker!
2018. márc. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!