Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormoran gumikról vélemények?

Kormoran gumikról vélemények?

Figyelt kérdés
Most kell majd vennem nyári ,17-es,225/45-ös gumit. Kormorant nézegettem,meg még a Laufenn-t. Melyik lenne a jobb szerintetek?Laufennről elég sok jót olvastam,Kormoranról már kevésbé.
2018. márc. 8. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem tapasztalati, hanem olvasott vélemények alapján a Laufennt venném.
2018. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
0%
A laufennt még sosem probaltam a kormoran viszont fogalmazzunk ugy hogy nem jött be es akkor nagyon finoman fogalmaztam
2018. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy a Kormoran hulladék. Laufennem még nem volt. Általánosságban nincs jó véleményem az alsó kategóriás gumikról, nem véletlenül kerülnek annyiba, amennyibe. Én azért egy középkategóriát megcéloznék.
2018. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Az én véleményem pedig az, hogy ez az évente többször előkerülő gumiabroncs mizéria, egy folyamatosan fenntartott marketing kampány rendszer a profit érdekében.

Nekem eddig tökéletesen megfelelt bármelyik nagy gyártó almárkája. Semmi gond nem volt velük. Ezekből nálam szereléssel együtt 80000.-/4db, a felső kategóriából pedig 110000.-/4db-tól. A differencia 30000.-ből inkább kicserélek egy alkatrészt, minthogy gazdagítsam a gyártót.


Aki pedig büszkeségből és önmeggyőzésből vesz dupla áron prémiumot, az tegye és legyen önelégült, bánom is én, majd hajtson az esőben 200-zal, mert Ő megérdemli...

Ja, és én nem megyek ki csapadékos időben!

Nem magam miatt, hanem az olyan hülyék miatt, akik nem tudják kezelni az autójukat olyankor.

2018. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
Soha nem spóroltam a gumin, és nem is fogok.
2018. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amelyik az olcsóbb azt vedd
2018. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó a Kormorán is. Én használtam kamionon és nagyon jó volt.

Akkor gondolom a személykocsi gumi se lehet rossz.

2018. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok a sznob ezen az oldalon, akik képesek ráfizetni százezreket feleslegesen a kocsira.
2018. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kamionon tényleg jó, de személyautón már nem annyira, bármennyire furcsának is hangzik ez :)
2018. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van jobb a Kormorantól....
2018. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!