Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1998 évjárattól...

Honda Civic 1998 évjárattól vagy pedig Seat Leon 2000 évjárattól?! Cm3 az mindegy. Inkább arra vagyok kivancsi hogy melyik lenne a jobb valasztas melyik megbizhato minden szempont erdekel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te inkább a Japán megbízhatóságot vagy a Spanyol temperamentumot tolerálnád? Tulajdonképpen egyik sem rossz autó, a te döntésed.
2018. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Spanyol temperamentum? Inkább németes unalom.

Amúgy teljesen mindegy melyik, már túl vannak életük java részén. 18-20 évesen ezen autók megbízhatóságról beszélni túlzás, 99% -ban valami hülyegyerek vette ezeket.

Ha mégis ilyet akarsz akkor érdemes a kínálat tetejéről venni és kb. 300.000 legyen félretéve szervizre.

2018. márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon német vonalas vagyok. De 1.4-1.6 benzinesből Honda, dízelből Seat. Ha ebből a kettőből kell választani
2018. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honda.
2018. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezekből oszt marha okos lettem.. "Tegyek félre 300.000"ret.. Igy is ugy is kicserelek rajta mindent nem errop van szó. Nekem azert kell mert tetszenek! Csak egy konkret valaszt kertem volna hogy miképp melyik mellett dontsek. Ennyi.
2018. márc. 9. 14:24
 6/6 anonim válasza:

A Honda szeret rozsdásodni, lakatoltatásra biztosan költeni kell.A VTec motorok elég jól mennek, és mivel viszonylag olcsó autó, sajnos sok hülyegyerek vette ezeket az autókat, úgyhogy nehéz lesz olyat találnod ami nincs szétrohadva, széthajtva, és tízszer körbetörve.


A Seat mindennapokra ésszerűbb választás (szerintem, mert a Civic inkább hobbiautónak jó) nem hajlamos annyira a rohadásra.Az 1.4-es benzinest hagyd a fenébe, sokat eszik, viszont lomha, az 1.6-os benzines teljesen jó motor.Ha sokat autópályázol, akkor inkább az 1.9 TDI -t vedd, a világ összes kilóméterével, 240ezerre visszatekert órával.Ha egy kis sportosságra vágysz, akkor van belőle 1.8T 150 lóerővel. Mindennapokra én inkább a Leont venném 1.6 benzinnessel. Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!