Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Pénz nem számít. Tapasztalt vezető vagyok. A jelenlegi autóm: VW Mondeo Kombi. Le szeretném cserélni. Ár nem számít. Újt veszek csak. Kinéztem egyet:Volvo XC 60. Ti mit szóltok ehhez? Én jónak találom, esetleg aki jobbat tud ajánlani meghallgatnám. Mégegyszer, ár mehet a csillagos égig, de strapabíró legyen, kevés fogyasztás (dízel motor legyen) ,automata váltó, komfortos, kényelmes. Full (maximális,teljes) felszereltséget vagyok hajlandó megvenni, az összes elérhető tartozékkal egyetemben, és fekete színű autót.
2018. márc. 9. 14:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdés berekesztve, mert van autóm, Mondeo autó, de tényleg, Ford és van autóm és amúgy meg lópikula nektek és sok a dolgom, de ide járok idétlenkedni.


Hülye vagy, fiam, mint szódás a lovát.

2018. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Olyan matchboxot veszel amilyet csak akarsz
2018. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!