Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok vezetni 50 óra...

Nem tudok vezetni 50 óra után, feladni nem fogom, el vagyok keseredve. Mit javasoltok hogy tanuljak meg vezetni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

elő a borítékot


egyik csajismerősöm 25-öt rakott azt hiszem első forgalmira és meglett neki. rákérdezett előtte mennyi.


Én ilyeneket nem mertem anno :D

2018. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hovarju ***** válasza:
100%

gyakorolj sokat.

Egyébként mi az ami nem megy?

2018. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

30 óra alapból édeskevés, rendes oktatóval is. 5000t fizettem óránként 31 ora alatt sikerült. Nem volt rövidebb az óra hossza. 2x45perc es közte 15 perc pihi ahol beszéltünk. Ilyen egy nem olcsó oktató képessége. Vizsga előtt egy ora vezetés hogy tuti sikerüljön. Azt a VB kérdezte hogy bevallalom-e hogy a legnehezebb útvonalat teljesitem, ha biztonságosan vezetek, akkor eltekint a biztonságot nem befolyásoló hibáktól. Hét hibapontal sikeresen meglett.


Ennyit számít a korrekt oktató és iskola!


Javaslom válts oktatót, mert átlag 60 óra alatt a leghülyébb is megtanul vezetni!

Mi nem megy egyébként? Próbálj meg videókat nézni, segítséget kérni. Valamint a legfontosabb CHILL ÉS RELAX vagyis NYUGIII!!! Ha feszengesz mint a transzformátoros doboz a sarkon akkor baxhatod! a

2018. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az, ami nem megy?

És, ha nem titok, mennyi idős vagy?

Az oktatód magyaráz, tanít, vagy csak figyeli, hogy kínlódsz, és jól lecsesz, ha nem tetszik neki valami?

2018. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 15. Órámnál járok de az oktató, gyorsan még bepaszírozott úgy 15 órát hogy 27.ére már meg is adta a vizsgaidőpontot. :D Menni fog az, csak koncentrálj!
2018. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

50 óra azért nem kevés,lássuk be..

Ki a franc tudja,mi az oka hogy nem megy még mindig?


Személy szerint egy trabanton tanultam meg az alapokat,egyedül.

Nemvolt senki aki osztotta az észt,ezért haláli nyugalommal fulladoztam vele lefelé😀

századszorra sikerült rángatás nélkül elindulni,azóta is megy.

2018. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valahogy csusszanj át a vizsgán akár kenőpénzzel is, úgysem az autóssuliban tanulsz meg vezetni.


Nálam az volt a baj hogy minden apró szrságért állandóan veszekedett az oktató, én jól felbsztam magam és elrontottam mindent. Aztán a végére rendesen utáltam bejárni órákra meg szartam is le az egészet. Vizsgán másodikra 10 ponttal átcsúsztam, azóta semmi baj nincs a vezetésemmel, mindenki dicsér.


Vizsgán nem jól vezetni kell, hanem a vizsgabiztosnak megfelelni. Vezetni utána tanulsz meg, egyedül.

2018. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Dehát senki sem tud 50 óra után vezetni. Menj el vizsgázni, átmész, és majd utána megtanulsz.
2018. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem igazán részletezted, h mi nem megy és hogy szerinted miért.


-lehet h rossz az oktatód

-lehet több gyakorlásra van szükséged

-az is lehet h nincs érzéked hozzá, mint nekem, bár én csak 9. óránál tartok, látszik, h nagyon nincs érzékem hozzá, meg is beszéltük az oktatómmal, egy ideig még nyúzom, aztán hagyjuk a f-ba

2018. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!