Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemrég rosaceát állapított...

Nemrég rosaceát állapított meg nálam a bőrgyógyász. Rozex krémet kaptam rá. Mennyi idő alatt hat? És ha nem válik be mit javasoltok? Nagyon el vagyok keseredve bőröm kinézete miatt.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam rá előszőr valamilyen löttyöt, majd kenőcsöt, utána valamilyen sűrű, fehér kencét, de egyik sem hatott, sokadszorra voltam bőrgyógyásznál, amikor Doxycyclin és Klion együttes szedése után múlt el.
2016. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosaceánál szerintem felejtsük el a gyógyszerek szedését! Megszüntetni nem lehet, de én lemondtam a kávéról, fűszeres ételekről és hetente 2x használok hidratáló krémet. Javult a helyzet.


Egyébként a skandinávok 70%-a ebben szenved és még mindig nem találtak erre orvosságot. Ez az érzékenybőr velejárója

2016. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam pedig a gyógyszer segített, 10 éve nem jött leő, előtte sokat szenvedtem, nagyon ronda és fájdalmas volt amikor kijöttek a gumók. Helyi kenegetés nem sokat ért.

Az viszont igaz, hogy fűszeres ételek, szeszesital rontanak a helyzeten.

2016. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!