Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mustang hátsó embléma?

Mustang hátsó embléma?

Figyelt kérdés

Egy modellen belül is (2015-ös) többféle hátsó emblémát szoktam látni a Mustangokon. Valamelyiken GT van, valamelyiken ló, valamelyiken pedig egy nagy kerek alapon ló, vagy nagy kerek alapon GT. (És a lóval ellátottak is GT-k amúgy, nem Ecoboostok.)

Ezeket hogy választják ki? Mert a megrendelős weboldalon a konfigurátorban nem láttam ilyen opciót. Vagy utólag cserélik ki szakszervizben a nekik tetszőre?

(Nem rendelni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy honnan tudják ezt válogatni.)

Köszönöm!


2018. márc. 10. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Sőt egyébként elöl is több különböző helyre rakják az emblémát.

[link]

2018. márc. 10. 16:20
 2/4 anonim válasza:

Hátul:

széria

GT betűk, 5.0 literes V8 amerikai verzió

GT körben, 5.0 literes V8 európai verzió

Ló, 2,3 Sor 4 ecoboost vagy 3,7 V6 amerikai verzió

Ló három csíkkal és 50 years felirat, amerikai 50th Anniversary verzió

Ló körben, 2,3 Sor 4 ecoboost európai verzió


Amúgy sokan cserélgetik a feliratokat, így nem mindíg egyértelmű. Sok a GT-re “tuningolt” Ecoboost vagy V6. Ránézésre már 200 dollárból milliókat emelhet az árán. Ránézésre.

2018. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor érdemes alaposan megnézni, hogy mit vesz az ember, nehogy GT áron vegyen Ecoboostot.

2018. márc. 29. 21:39
 4/4 anonim válasza:
Remélhetőleg nem embléma alapján dől el a vásárlás...
2018. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!