Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen javíthatók a fényezése...

Könnyen javíthatók a fényezésen (lakkon) keletkezett mélyebb karcok?

Figyelt kérdés
Tizenéves terepjáróm van, amit használok is, szóval kapott karcokat bőven. Sérült a lakk jópár helyen. Hogyan javítható? Drága? Ismerősöm szerint 30e ft egy első lökös lakkhibáinak (tenyérnyi felpattogzás,hiány) eltüntetése, mert le kell lakkozni az egész lökhárítót. Csak a karcot (lakkhibát) nem lehet eltüntetni telibe lakkozás helyett? Homályosítsatok fel kérlek hogy van ez? 😁 Köszi!
2018. márc. 11. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Mély karcot nem egyszerű eltűntetni.Attól függhet a javítás ára hogy mlyen a márkája a kocsinak.A lakk se egy olcsó dolog.Audimat egyszer egy kicsit megkarcolták a parkolóban aztán amikor eladtam az audit akkor vettem egy scenic-et 2hete volt nálam amikor arra mentem ki hogy nagyon durván telibe sminkelték a jobb hátulját ugyanott ahol az audit

.Ugyanannyit fizettem a renault-on lévő durva sérülésért mint az audin egy karcért.Ezért nem mindegy milyen márkájú a kocsi.

2018. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!