Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Termosztát csere miatt elfolyt...

Termosztát csere miatt elfolyt pár liter hűtőfolyadék, amit pótoltam. A kiegyenlítőt csordultig töltöttem. Okoz ez majd problémát az első hosszabb menetkor?

Figyelt kérdés
Első feltöltés után mentem vele 2 km-t, felment üzemi hőfokra a víz. Azután itthon beleöntöttem a maradékot, és figyelmetlenségem miatt annyira tele lett, hogy még ki is ömlött egy kevés a kiegyenlítőből. Holnap hajnalban megyek majd kb 80 km-t. Lesz ebből nekem bármilyen problémám? Vagy a felesleges folyadék kifolyik a túlfolyón?
2018. márc. 11. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szívj le belőle annyit, hogy a vonalig legyen a szint.

Pl egy gumicsővel.

Kérdés, hogy kinyit e a kiegyenlítő sapkája, lehet, be van rohadva.

Olyankor meg minden lehetséges gyenge ponton nyomná ki a vizet, pl a radiátoron, hűtőn, rozsdás fagydugókon.

Nem érdemes kockáztatni.

2018. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül jelölik a tartályon, meddig legyen a folyadékszint, a sok sem jó.
2018. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!