Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogosítvány, Fiat...

Friss jogosítvány, Fiat Seicento Young, tippek?

Figyelt kérdés
Pár napja vizsgáztam le, 18 éves lány vagyok. Elsőre sikerült szerencsémre, de úgy, hogy 80 órával mentem vizsgázni, mert hát jobb félni, mint megijedni... és még fél éve vettünk egy autót, amit mostantól csak én használnék, mert anyukám nem vezet. Viszont itt gyakorin, meg máshol is vegyes kritikákat olvastam róla, és kicsit megiejdtem, hogy egy vajon elboldogulok egy velem egyidős, ilyen autóval zöldfülűként? Aki ismeri ezt a típust, bármiféle tipp? Eleinte mindenképp valakivel fogok gyakorolni, na de utána...?

2018. márc. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű mint egy faék és viszonylag olcsó a fenntartása is. Mivel elég kisméretű autó, nem hinném, hogy gondot jelent majd a vezetése.
2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvan az autó, ülj bele, és vezesd :-)

Az a lényeg, hogy neked mennyire lesz jó az az autó, nem a más véleménye számit.

Azt is neked kellene tudni, hogy milyen műszaki állapotban van az autód, törödni kell vele akkor us, ha 18-20 éves.

Az szintén a te döntésed, hogy jó-e neked, ha ül melletted valaki, vagy inkább rossz, ha bele okoskodnak a vezetéésbe.

A vasárnap különösen jó gyakorolni, ilyenkor alig van forgalom, de hétköznapokon is vannak csendesebb időszakok.

Lehetőleg ne csúcsforgalomban, és ne este kezdjed az ismerkedést az önálló vezetéssel, később meg úgyis érzed, mi az amit már bevállalsz (hosszabb utazások, nagyobb forgalomban)

2018. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ne parázz nem lesz gond vele .

Nekem 18 évesen frissfülűként egy 26éves dízel sedanom van . Eleinte én is paráztam , hogy hogyan fogok boldogulni vele , és meg imádtam az öreglányt :D

Egyszerűek ezek az öregebb kocsik mint a faék , olcso a fentartás és a javítatás . Nekem a ventom 92-ben azt a hires 1.9Tubro dizel motort kapta amiről sokat lehet hallani, hogy ki megy a világból és vissza is jön :D

Nyugi és jó autózást !

18F

2018. márc. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket es a megnyugtatást mindenkinek! Megfogadom őket :)
2018. márc. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!