Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első forgalmi...

Megbuktam az első forgalmi vizsgán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Érdemes próbálkozni? Nem merek visszamenni az oktatómhoz, olyan hülyén érzem magam és nagyon kb. minden önbizalmam elveszett.
2018. márc. 11. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván érdemes, mivel már egy csomó pénzt beleöltél.


Az a ritka, akinek elsőre sikerül.

Nekem is harmadikra lett meg.


Amúgy mi volt a hibád?

2018. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Én a másodikon is.
2018. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sikerült elsőre is minden. A kresz, és a forgalmi is. Én úgy mentem vizsgázni, hogy 100%, hogy megbukok, így felesleges majréznom. Nem dől össze a világ mert bukok, majd másodjára sikerülni fog. Lehet a nagy nyugalom, lazaság miatt mentem át elsőre. De tényleg nem dől össze a világ mert buktál. Másodjára sikerülni fog. Csak ne hagyd itt abba.
2018. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam ahogy a harmadik válaszoló...ha elsőre nem akkor majd másodikra :D Szóval a teljes nyugalom és lazaság lengett körül. Én úgy éreztem,hogy olyan jól nem ment,de 0 hibával sikerült.

Veszel még pár órát aztán jó lesz az!!!

2018. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keves embernek sikerul elsore, a vizsgaztaton is nagyon sok mulik, valamikor tiszta hulyesegek miatt, csak a szivatasert es a meg tobb penz lehuzasaert huzzak meg az embereket... Max egy hetig megengedett a szomorkodas, utana bele kell vagni ujra. Nagyon jo soforoket is ismerek, akiknek nem lett meg elsore anno, ez semmit nem jelent. Nem beszelve arrol, hogy rakoltottel mar egya csomo penzt, ha most feladod, akkor gyakorlatilag kidobtad az ablakon.
2018. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Legközelebb egy 10est mellékelsz a vizsgakönyv mellé. Ha buksz, akkor megkérdezed, hogy nem látták-e a pénzt, mert oda raktad...
2018. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A férjemnek vagy 20 éve van B jogsija. Lassan 6 éve buszvezető jogsija is megvan. Sosem volt balesete, nagyon jól vezet. Évek óta motorozik, de tavaly úgy döntött, hogy nagy motorra is leteszi a jogsit. Megbuktatták. Pedig nem kezdő abban sem. A bukás nem jelenti azt, hogy csődtömeg vagy, vagy alkalmatlan. Elég egy olyan közlekedési helyzet amit a vizsgáztató nem fogadott el. Elég egy kis hiba..Vagy elég ha a vizsgabiztos bal lábbal kelt fel.. A következő menni fog. Ha nem akkor sincs gond. Akkor majd a harmadik lesz sikeres.

Jó tanács: Menj úgy vizsgázni, hogy " mindegy, hogy megbukok vagy sem, a lényeg, hogy ne legyek ideges"

2018. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat! Még várok pár napot, utána beszélek az oktatóval. Szerintetek érdemes venni tőle plusz órát, vagy csak a következő vizsgán találkozzunk?
2018. márc. 11. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ, hogy mi miatt buktál meg.


Ha csak valami kamuindok vagy szerencsétlenség miatt, de amúgy jól megy, akkor felesleges a plusz óra.

Ha viszont valami alapvető dolgot rontottál (pl. elsőbbség, parkolás, stb.) akkor érdemes még gyakorolnod.

2018. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húú, persze nincs sehol sem pénzéhes vizsgabiztos, aki pár ezres fejében átenged :) Kis naivak vagytok! :) annyira aranyos. De majd rájösz.
2018. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!