Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorba milyen benzin adalékot...

Motorba milyen benzin adalékot tudtok, ami tisztítja a rendszert?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat ami autósboltban vagy benzinkúton kapható.


500 as kawasaki.


2018. márc. 11. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen adalék.
2018. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég sok fajta van, googlen olvass utána melyik jobb.
2018. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

STP, Winn's, Spuri.


A Spuri nagyon jó, csak rohadt büdös.(amíg beöntöd a benyába)

2018. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Beballagsz a Homasitába, és azzal dobálnak meg.
2018. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tankold teli 100as benyával oszt jóvan. Én mondjuk alapból azt tankolok csak, vagy ha az nincs, akkor 98-as prémiumot.
2018. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De most milyen rendszert akarunk tisztítani? Karburátoros a motor? Elviszed motorszerelőhöz, szétszedi, kitakarítja, ha kell tömítéseket cserél és összerakja, ilyenkor teljesen tiszta és gyári állapotú lesz.

Akármit teszel a benzinbe az nem fog tisztítani semmit, vagy rosszabb esetben leold valamit és egy dugulás miatt csak szívni fogsz.

A szelepeket megint nem tudod adalékkal tisztítani, ahol túl kevés ideig érintkeznek, az égéstérben meg..


Ezt az adalék tisztítja dolgot el kell felejteni. Vagy próbáld ki a fent felsoroltakat , használd őket egész szezonban majd szezon végén menj el egy motorszerelőhöz és kérj egy karburátort tisztítást. Amikor szétszedi előtted sírva fogsz fakadni és a fejedet vered majd a falba, hogy ilyen hülyeségekre pénzt adtál :D


Ha már injektoros a motor akkor ott sem tudsz mit tisztítani, mert ami kosz az injektorban van az a furatokon nem fog előrefelé távozni, szintén csak dugulást okoz. Az injektorokat is kiszedve lehet kitakarítani.

2018. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én évi 1x tél végén, mert sokat megyek akkor csak munkába járáshoz városban autósboltban szoktam venni Golden Eagelt ami olyan mint a Spuri csak Amerikai és gyönyörűen kitisztítja a benzines szelepes Mazdámat.

Gondolom motornál is jó...

Amikor megvettem a kocsit 6 éve akkor én is szerelővel csináltattam meg, de azóta nem megyek és mindig használ a szer.

2018. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Az üzemanyag is egy agresszív oldószer.

Ezeknek a szaroknak csak placebó- és pénztárcaapasztó hatása van.

Aki meg már egy valag pénzt adott értük, nem fogja azt mondani hogy nem működnek, mert ezzel gyakorlatilag saját magát hülyézné le, inkább megmagyarázza, hogy tényleg jobb lett utána.

2018. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én éreztem, hogy előtte rángat a kocsi, utána meg nem és 2000 FT iszonyatosan nagy össze tényleg, "drágább" mint egy 10-20ezer szelepállítás és tisztítás egy szervizben.

De nem akarok senkit rábeszélni, mindenki úgy költi el a pénzét ahogy akarja...

2018. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

""drágább" mint egy 10-20ezer szelepállítás és tisztítás egy szervizben. "


Sőt a Spuri meg fogja csinálni a karbiszinkront is! Mert a miatt úgy is el kell vinni magasabb futás esetén kétévente szervizbe :)

2018. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!