Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol foglalkoznak EGR szelep...

Hol foglalkoznak EGR szelep felújítással?

Figyelt kérdés
VW 1.6 TDI EGR szelepről van szó.

#felújítás #Seat #Skoda #Volkswagen #szelep #Audi alkatrész #egér szelep
2018. márc. 11. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől ment tönkre? azt elegendő tisztítani, ha akkora a lerakódás.vagy más hibája van?
2018. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerelő tévedett, mint kiderült, más volt a hiba, de ki lett cserélve. Elvileg még működőképes, de 180000 km után én nem tenném be sehova felújítás nélkül. Ha fel lehetne újítani, eladnám. Vagy eladnám annak, aki felújítja.
2018. márc. 11. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg így, ha valaki lát benne fantáziát, megveszi és kipucolja ő.
2018. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki az a barom, aki ilyenből bontottat megvesz? Megmondjam?

Senki!

Nem is újít ilyet senki, pont ezért!

2018. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a "barom" kérlek szépen, aki fel akarja újítani. Egy felújított gyakorlatilag egyenértékű egy újjal. Ugyanis a felújítás nem csak abból áll, hogy kipucolják, hanem ki is cserélnek rajta mindent, ami elhasználódhat. Gyakorlatilag csak a kitisztított öntvényház marad meg. Így még mindig olcsóbb, mint a gyári új, ami kb. 150 ezer Ft. Nemhogy nem újít ilyet senki, de még pl. a Unix is árul felújítottat, csak sajnos nem veszik be a régit!
2018. márc. 12. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen egr szelep kerül 150 papírba?

Mibe kell, Bugatty Veyronba?

15000- et akartál írni.

Senki nem vesz bontott felújított egr- t!

2018. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Baszzzkiiiii, hát így hűtővel, vákumdobbal, meg pillangószelep házual együtt nem csudálom, h drága. De ennyire... áruösszekapcsolás.

Nem beszerezhető külön- külön?

2018. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem elírás, nagyon sok kocsihoz 100 ezernél kezdődik az EGR szelep, pont ezért van létjogosultsága a felújításnak. Ha 15 ezer lenne, akkor már ki is hajítottam volna a régit a kukába. De ilyen áron inkább műkincs, mint alkatrész, tehát teszek vele egy próbát. :(

És nem árulják részegységenként.

Felújítást sem tud akárki végezni, ezért is tettem fel a kérdést.

2018. márc. 16. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, megnéztem etkában is, egyben van csak... rothadékok.

Az én Audimbam is ugyanilyen komplex egység van, igaz nem elektromos, hnem vákumos, de ugyanúgy hűtős, pillangóazelepes egységet tartalmaz.

Viszont magát az Egr szelepet külön is lehet kapni. 30 papír.

Az is sok azért. De megfizethető.

Itt nálad a motrot kéne cserélni, h leég. Ennyi. Cserébe cserélheted komplettben az egészet.

2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!