Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ezt az autót szeretik a...

Miért ezt az autót szeretik a legtöbben?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy E46-ban és E90-ben is a 320d a legjobb. Miért tartják sokan ezt a motortípust a legjobbnak a többi mellett?

2018. márc. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik állítás sem igaz.
2018. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sorhat benzinesek szerintem jobbak, de úgy 4 literrel többet fogyasztanak. A 150 lovas E46 20d és ennek továbbfejlesztése a korai E90-ekben tényleg egy elég jól sikerült motor. Bár van pár gyenge pontja, ezek viszonylag könnyen orvosolhatók (pl. örvénycsappantyúk). Dízelhez képest kulturált autók, jól mennek és takarékosak.
2018. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert 3-as BMW dinamikusan mozog azzal a motorral és nem fogyaszt sokat.


A középkategóriás autók közül,akár prémium, akár nem, a legtöbbjük dízel, méghozzá általában 2 literteres.

Ezekbe dízel való, azok szépen mozgatják őket, ahhoz, hogy egy benzines úgy mozgassa őket, mint egy 2 literes dízel, akkor minimum 2000 köbcenti és turbófeltöltő kell, de azok meg sokat fogyasztanak.

2018. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a pszichológiai rovatba illene, műszakilag nincs mit válaszolni rá.
2018. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én soha nem hallottam ilyenről, legfeljebb azért van belőle sok, mert keveset eszik...
2018. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ezeket tudják megvenni. Ha lenne pénz M3-ra pl., senki nem futna 320d után.
2018. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!