Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Optikai tuning? Többi lent?

Optikai tuning? Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 1994.es VW. Vento-m. Szeretném egy kicsit optikailag tuningolni. De semmilyen oldalt nem találok ahol lehetne alkatrészeket venni. Most leginkább lámpa érdekelne. De ezeken kívül minden. Ulteto rugó , stb. Valami oldalt ha esetleg tudnátok ajánlani azt megköszönném.
2018. márc. 13. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

pl: rs-shop.hu



De ha a google nem működik nálad akkor ne nagyon akarj tuningolni. A forgalmiba beíratásról már nem is beszélve

2018. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:

Deviltuning.hu

De jol gondold meg hogy van-e ertelme az auto piaci ertekenek a többszörösét rálocsolni egy ilyen idős kotlófészekre csak azert hogy legyen rajta pár csiri-csári tuning cucc amitől lányok hamarabb nedvesednek a diszkó előtt.....az auto meg hasznalhatatlan lesz,cserébe a rendőrök is rádszállnak,meg még a forgalmit is elveszik......

2018. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan "Fast&furious Jessi Jetta" a cél (Jetta = amcsiban a Vento), akkor egyszerűbb, ha németben kinézel egy már megépítettet, rendesen lepapírozott módosításokkal. A kis német gyerek ha megunta szarért-hugyért hozzád vágja, és ha a német forgalmiba minden be van jegyezve, műbizonylatok megvannak, akkor honosításnál a KPM-es ha fejre áll akkor is köteles minden módosítást bejegyezni neked. És így legális lesz a verda, a rendőr se tud veled mit kezdeni, és még olcsóbb is lesz a vége, mint ha itthon, kvázi a nulláról kezdesz építeni és lepapírozni egy ilyen vasat.
2018. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

"És így legális lesz a verda, a rendőr se tud veled mit kezdeni"

Csak ezt le fogja xarni és akkoris feljelent, elküld KPM-re stb.

Sokáig mozogtam tuningos körökben, komplett szigorított műszakis, átépítés-engedélyes autóval rendelkező ismerősöm is ki-be járt a rendőrségen, mint a kutya f...

Sajnos Magyarországon ennek nincs normális hagyománya, szabályozása, a rendőrök hót szubjektív alapon buzerálják a tuningosokat. Elmehetsz a bíróságig, ki is jöhetsz úgy, hogy neked adnak igazad, de hiába van már ARRÓL is papírod, megint beránt egy yard ugyanazzal, lexarja, hogy a végén elengednek vele, neki kell a kvóta.

Pár évig harcoltam én is a vasammal, de mára belefáradtam.

2018. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó kettőt annyival egészíteném még ki, hogy ha el tudod érni, hogy mindent rendesen be is írjanak honosításkor. Van ismerősöm akinek csak egy ültetés van a kintről behozott kocsijában, nem írták be az első magyar forgalmiba, azóta szív vele. Sehol sem hajlandóak tenni semmit, pedig csak saját magukat kellene korrigálni, minden papír megvan és rendben van. Ő is feladta, jár papír nélkül.

Mondjuk én attól még beíratom még idén akárhogy is lesz, de ez más kérdés:)

2018. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!