Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Ford Rangerben az...

Az új Ford Rangerben az autómata vagy a manuális a jobb?

Figyelt kérdés

Ti melyiket vennétek? Sok rossz dolgot hallottam a manuálisról és kipróbálás után is kicsit olyan mintha ragadna (személyautóhoz képest). Meg tudnám szokni, de sokan szídják.


Meg mostanában már minden nagyobb felszereltségű autót autómatával adnak el. Így talán könyebben lehet később eladni, de a manuálisat preferálom.



2018. márc. 13. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__91..


Azt már sikerült kiizzadni, hogy Ranger legyen?

Egy ilyen autót egyszerűen nem lehet befektetésként tekinteni, szóval vedd olyan váltóval amit preferálsz. Durva terepre célszerűbb a manuális, feltéve ha tud is vezetni az illető, egyébként meg tök mindegy, aszfaltra semmi értelme Rangert venni, elmegy bármelyik váltóval.

2018. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak automatával vezettem, nagyon bejött, én nem idétlenkednék manuálissal, hacsak nem terepezni kell.
2018. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bolygóműves az automata, és 6 sebességes, nem 7, nem jó élmény VAG-os DSG után...
2018. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te írtad az első válaszban linkelt kérdést is, akkor oda beírtam, hogy mi a véleményem a szinte csak városban művelt pickupozásról.
2018. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!