Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elhagytam a rendszámom,...

Ha elhagytam a rendszámom, csináltathatok újat 2000 Ft-ért valami táblakészítővel, vagy muszáj az okmányirodai eljárás, és 12000 Ft-os díj?

Figyelt kérdés

Szerencsére egy ismerősömmel történt, és én így józan ésszel javasoltam neki, hogy menjen be ilyen cégtábla készítő helyre, és 2-3 ezer Ft-ért csináltassa meg (így megspórolja a 12000 Ft-os hivatalos újragyártást, és okmányirodai ügyintézést).


Ez nagyon meredek dolog lenne? (Szoktam látni olyan autókat, amikre csak egy ragasztott matrica a rendszám.)


2018. márc. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyedi azonosítóval való visszaélésnek számít. Ha láttál volna már közelről rendszámot nem is mondanál ilyen hülyeséget, mert gyakorlatilag “vízjelezve” van ezen kívül fényvisszaverő tulajdonságú is.
2018. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell írni zsírkrétával azt kész . Előtte kis disznózsírral áttörölni h tartósabb legyen.
2018. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Papírra nyomtatsz egyet bele a tescos szatyorba,hogy ne ázzon majd gyorskötözővel előre teszed.
2018. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak nem ő a zsírkrétás akit a minap lefülelt a rendőrség???


Próbáld meg! Lehet benne leszel a hírekben

2018. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A D típusú (matrica) rendszám megszerzésének elég szigorú feltételrendszere van. Pl. hatósági szemle, kormányablak ügyintézés, forgalmiba való bejegyzés.
2018. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta: egyedi azonosítóval való visszaélésnek számít

Tehát kizárólag addig spórol vele ameddig a rendőrök meg nem állítják mert utána már kezdődik a macera és a fizetés

2018. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Röhögni fogtok, de igen, a haverom kinyomtatta egy papírra és szigetelőszalaggal kiragasztotta a hátsó ablakra!

Erre mondtam, szánjon rá legalább 2 ezret, hogy valahogy kinézzen...

2018. márc. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!