Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szőnyeg tisztítása +...

Autó szőnyeg tisztítása + üléshuzat?

Figyelt kérdés

Lecseréltem a gumiszőnyeget textilre, és a vezető oldali így a tél végére elég koszos. A mosóban a gumiszőnyeget lecsapatták vízzel, de ezt a típust házilag hogy tisztítsam meg?

Arra gondoltam, hogy lezuhanyozom a kádban, hamar kiszárad? 1-2 nap elég? Vagy inkább csak porszívózzam ki?

Valamint:

Peugeot 206-ra kellene üléshuzat, tudtok valami jó netes boltot ajánlani ahonnan tudok rendelni és valóban jó minőségű?


2018. márc. 15. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapható azt hiszem vanish szönyegtisztító azt próbáld meg. Utána csak kiporszivozod
2018. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kézzel kádba mosószer stb radiátorra dobod.

Nekünk vajszínű a szőnyeg az egész autóba az alap és a kivehető is (jó tágas 7 személyes) de amikor a téli gumit felrakatjuk akkor a textilt hótálcára cseréljük és a nyári gumikkal jön vissza a textil bele

2018. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jogos, ki kellett volna szednem még a tél elején. Szerencsére csak egyet kell kimosni, a többi tiszta.

2018. márc. 15. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire koszos lábbal szállsz be.

Nekem fekete szövet szőnyegek vannak télen is (előző kocsiban kék szövet volt). Néhány hetente amikor száraz teljesen kiveszem és egy jó erős kefével átkefélem és kész, amikor takarítom belülről a kocsit akkor pedig porszívózás... Mondjuk nekem max hó, hólé, meg az utca piszka kerül bele. Ha te sárosan koszosan ülsz kocsiba akkor marad a szőnyegtisztító.

Jobb autókozmetikákban meg van olyan program amiben ezt is kitakarítják

2018. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem disznotelepen elek, sima utcai hole meg kosz :) alaposabban szeretnem kimosni, ezert nem akarom siman csak porszivozni. Azt amugy rendszeresen csinalom,de egy mosas megiscsak tobbet er.
2018. márc. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!